Sodyba
Apie sodybą ir Neries regioninį parką
 
Didžiuojamės galimybe pakviesti Jus į mūsų sodybą, esančią išskirtinėje vietoje - Neries regioniniame parke. http://www.neriesparkas.lt
    
 
Autentiška sodyba – įsimintinam jūsų poilsiui
 
Ei, poilsiautojai! Ar žinojote, kad šauni aplinka – puikios savijautos šaltinis!Įsikurkite autentiškoje, net 1923-uosius metus menančioje sodyboje pačiame Neries regioniniame parke.
 
Jūsų laukia Neries ir pušyno apgaubtas Žalgirio kaimelis, kurio trobos iki šiol kūrenamos krosnimis, o vanduo semiamas iš šulinių. Senovinėje sodyboje iš naujo atrandamas gamtos žavesys.
Jei trokštate patys išmėginti jėgas maisto gamyboje, jūsų laukia patogios kepsninės ir visi būtini indai bei įrankiai: grotelės, iešmai, katilai, keptuvės. Tai – puiki galimybė paskanauti savo paruošto maisto ir pratęsti dieną žavingoje gamtos apsuptyje. Palepintas ir jėgų kupinas kūnas – pasirengęs naujiems nuotykiams ir iššūkiams!
 
Vietos užteks visiems: pavėsinės lauke talpina iki 60 svečių. Atvykti į sodybą paprasta: nuo parko pažintinio tako reikia įveikti paskutiniuosius 2 km. Nuo Vilniaus mus skiria 37, Kauno – 70, Kernavės, Trakų – 20, Vievio – vos 12 km. Sodyboje yra geriamas vanduo ir visi patogumai.
 
TAISYKLĖS LANKYTOJAMS
 
>Susitarus dėl atvykimo į haskių kaimą patvirtinate, kad susipažinote su teritorijos vidaus taisyklėmis ir įsipareigojate jų laikytis.
>Vaikams apsilankymas galimas tik su tėveliais ar lydinčiais pilnamečiais asmenimis. Tėvai ar lydintys asmenys atsakingi už vaikų supažindinimą su taisyklėmis.
>Už nepilnamečių grupės ir vaikų saugumą ir taisyklių laikymąsi atsako lydintis asmuo.
>Haskių kaimo prižiūrėtojo leidimas bendrauti su gyvūnu negarantuoja taikaus gyvūno elgesio, tad bet kokiu atveju patys priimkite sprendimą, kontaktuoti ar ne su gyvūnu.
>Asmuo, pradėjęs betarpiškai bendrauti su gyvūnu, laikomas perėmęs jo kontrolę ir valdymą, todėl pats prisiima visas rizikas dėl galimų gyvūno veiksmų, kuriais asmeniui ar jo atstovaujamiems ir prižiūrimiems nepilnamečiams bus padaryta kokia nors žala.
>Prisiminkite, kad net pats mieliausias ir draugiškiausias gyvūnas turi nagus ir aštrius dantis.
>Maitinti gyvūnus galima tik haskių kaime įsigytu maistu (rekomenduojama tik iš delno).
>Nekiškite pirštų pro aptvaro tinklą.

 

>Į teritoriją įsivesti savo augintinį griežtai draudžiama.
>Draudžiama įeiti į gyvūnų narvus ir aptvarus.
>Glostyti ar maitinti gyvūnus galima tik per ištiestos rankos atstumą, jeigu yra šalia instruktorius.
>Nepriartinkite veido per arti gyvūno, neerzinkite ir negąsdinkite gyvūnų – tai gali būti pavojinga tiek jums, tiek gyvūnui.
>Nesiremkite į narvus ir aptvarus, nebėgiokite, nekelkite triukšmo.
>Vaikams karstytis ir pramogauti žaidimo aikštelėje galima tik su suaugusiųjų priežūra.
>Lankytojai turėtų pagarbiai elgtis su įrangą ir inventoriumi.
>Haskių kaimas yra vieša vieta, ji gali būti fotografuojama ir filmuojama, o gauta medžiaga gali būti naudojama viešinimo tikslais. (Haskių kaimo lankytojas suteikiate neatšaukiamą ir neribotą teisę naudoti ir publikuoti jūsų nuotraukas ir vaizdo įrašus Nuotykių akademijos leidiniams (įskaitant svetainę ir socialinę žiniasklaidą) ir (arba) kaip reklaminę medžiagą ar kokiu kitu tikslu.
>Būdamas lankytojas, jūs negausite jokios finansinės kompensacijos, susijusios su fotografijų ir / ar vaizdo įrašų priėmimu ar skelbimu ar dalyvavimu įmonės rinkodaros medžiagoje ar kituose leidiniuose. Jūs pripažįstate ir sutinkate, kad minėtų nuotraukų ir (arba) vaizdo įrašų skelbimas nesuteikia jokių nuosavybės teisių ar autorinių atlyginimų.
 
>Teritorijoje yra papildomų nuorodų ir taisyklių, kurių nesilaikymas laikomas nusikaltimu vidaus tvarkos taisyklėms.
>Draudžiama plaukioti teritorijoje esančiame vandens telkinyje.
>Atliekos turi būti metamos į specialiai suprojektuotas šiukšlių dėžes.

>Nelaimės ar avarijos atveju kreipkitės į UAB Nuotykių akademijos darbuotojus ir vadovaukitės jų instrukcijomis.
 
Informuojame, kad nesilaikant taisyklių,  UAB Nuotykių akademija neatsako už pasekmes. Vaikams nesilaikant taisyklių visa atsakomybė tenka juos lydintiems asmenims. UAB Nuotykių akademija nėra atsakinga už žalos atsiradimą ir atlyginimą, kuri kilo dėl taisyklių nesilaikymo ar netinkamo laikymosi, asmens neatsargaus ar pavojingo elgesio.
Kontaktai
Mus rasite paskambinę telefonu
nuo 9 val. iki 17 val.
+370 699 86767
Pramoga į nuotykių pasaulį su haskiais
Nuotykių akademija
CMS error: Could not save log information in database! ( reported by: '/home/jolanta/domains/nuotykiuakademija.lt/public_html/site/events/finish/log/action.php' on line 126 )