Sodyba
Apie sodybą ir Neries regioninį parką
 
Didžiuojamės galimybe pakviesti Jus į mūsų sodybą, esančią išskirtinėje vietoje - Neries regioniniame parke. http://www.neriesparkas.lt
    
 
Autentiška sodyba – įsimintinam jūsų poilsiui
 
Ei, poilsiautojai! Ar žinojote, kad šauni aplinka – puikios savijautos šaltinis!Įsikurkite autentiškoje, net 1923-uosius metus menančioje sodyboje pačiame Neries regioniniame parke.
 
Jūsų laukia Neries ir pušyno apgaubtas Žalgirio kaimelis, kurio trobos iki šiol kūrenamos krosnimis, o vanduo semiamas iš šulinių. Senovinėje sodyboje iš naujo atrandamas gamtos žavesys. Kūną ir mintis atgaivina tvenkinys, į kurį galite pūkštelėti tiesiai iš kaitrios pirties. Palaukite, kol katile virš laužo užkais kvapni arbata ir namo krosnyje pradės spragsėti malkos. Išalkote? Kviečiame pasilepinti kepsninėje paruoštais patiekalais. 
Jei trokštate patys išmėginti jėgas maisto gamyboje, jūsų laukia patogios kepsninės ir visi būtini indai bei įrankiai: grotelės, iešmai, katilai, keptuvės. Tai – puiki galimybė paskanauti savo paruošto maisto ir pratęsti dieną žavingoje gamtos apsuptyje. Palepintas ir jėgų kupinas kūnas – pasirengęs naujiems nuotykiams ir iššūkiams!
 
Vietos užteks visiems: pavėsinės lauke talpina iki 60 svečių. Atvykti į sodybą paprasta: nuo parko pažintinio tako reikia įveikti paskutiniuosius 2 km. Nuo Vilniaus mus skiria 37, Kauno – 70, Kernavės, Trakų – 20, Vievio – vos 12 km.
Kontaktai
Mus rasite paskambinę telefonu
nuo 9 val. iki 17 val.
+370 699 86767
Pramoga į nuotykių pasaulį su haskiais
Nuotykių akademija
CMS error: Could not save log information in database! ( reported by: '/home/jolanta/domains/nuotykiuakademija.lt/public_html/site/events/finish/log/action.php' on line 126 )