Apie mus
„Nuotykių akademija“ – tai labiau išsipildęs noras negu verslas. Pradžią davusi pažintis su pirmaisiais dviem malamutais ir pamąstymai apie nuosavą šunų kinkinį peraugo ne tik į naują pragyvenimo šaltinį, bet ir visiškai kitokį gyvenimo būdą - su nauju požiūriu, naujomis vertybėmis.
 
Įsitraukę į intriguojantį nuotykį su žaviausiais ir protingiausiais šunimis - haskiais bei malamutais, mūsų gyvenimas pasisuko visiškai kita linkme ir susikoncentravo ties mylimais augintiniais. Jie išmokė mus žiūrėti plačiau, o mes jais rūpinamės kaip savo vaikais.
 
Dalyvavimas šunų kinkinių varžybose
Jau kelerius metus dalyvaujame tarptautiniuose renginiuose užsienyje. Tai darome ne tam, kad patys papramogautume  – tai, visų pirma, būdas lavinti mūsų augintinių charakterį ir sustiprinti juos fiziškai. Juk šuo turi būti aktyvus ir daug judėti, kad būtų sveikas ir ištvermingas. Be to, besiruošiant varžyboms, išugdomas jų paklusnumas, o varžybų metu jie išmoksta tinkamai elgtis su kitais šunimis bei žmonėmis. Būtent todėl drąsiai vežamės juos į masinių susibūrimų vietas ir rengiame su jais programas. Esame tikri, kad jie išliks ramūs ir nepasielgs netikėtai. Visi šunys paskiepyti, dehelmitizuoti. 
 
Siūlomos pramogos, jose naudojama įranga ir metodai
Savo svečiams siūlome susipažinti su indėnų gyvenimo ypatumais, surengti originalią šventę vaikams, draugams ar kolektyvui, sudalyvauti miškuose rengiamose komandos vienijimo programose, orientaciniuose žygiuose. Taip pat kviečiame pasigrožėti mūsų sodybą supančia ypatinga gamta - atvykusiems surengiame pasivaikščiojimus po Neries regioninį parką, nuvedame prie grožio šaltinio, o paskui, senoviniame name, kurio autentiškumą išdidžiai saugome, pavaišiname arbata. Tai pagrindinė mūsų veikla į kurią žiūrime labai atsakingai.
Kadangi mums teko garbė būti pionieriais šioje srityje, visas šunų kinkimo subtilybes pažinome per asmeninę patirtį , tad puikiai suvokiame, kaip svarbu turėti tinkamą įrangą. Būtent todėl šunis kinkome į profesionalius dviračius, triračius ir kinkinius, o aktyviose pramogose su užduotimis naudojame patikimą  įrangą, užtikrinančią visišką mūsų svečių saugumą. Įgavę patirties laisvalaikio pramogų rengimo srityje, sukūrėme ne tik smagias, bet ir naudingas programas – jose naudojame visame pasaulyje pripažintus aktyvios psichologinės treniruotės ir egzistencinio grupių konsultavimo metodus.
2006-aisiais į savo programų sąrašą įtraukėme pramogas su mūsų augintiniais. Tokia mintis kilo pastebėjus atvykstančiųjų susidomėjimą mūsų šuniukais, vis dažniau sulaukdavome jų prašymo apžiūrėti voljerus. Žmonėms patinka bendravimas su šunimis – jie užkriečia savo gyvybingumu, žaismingumu ir net niūriausiai nusiteikusį priverčia nusišypsoti, o patys be galo džiaugiasi naujomis pažintimis, noriai bendrauja ir pramogauja su svečiais. Ypatingas ryšys užsimezga tarp jų ir vaikų, todėl kartu su šuniukais dalyvavome paklusnumo ir šunų terapijos kursuose, po kurių pirmieji Lietuvoje pradėjome teikti kanisterapijos paslaugas ( www.dogoterapija.lt).
Kontaktai
Mus rasite paskambinę telefonu
nuo 9 val. iki 17 val.
+370 699 86767
Pramoga į nuotykių pasaulį su haskiais
Nuotykių akademija
CMS error: Could not save log information in database! ( reported by: '/home/jolanta/domains/nuotykiuakademija.lt/public_html/site/events/finish/log/action.php' on line 126 )