Vaiko gimtadienis su mėlynakiais haskiais
Haskiai – geriausi vaikų draugai. Programos metu jie ne tik aktyviai ir linksmai pramogauja gamtoje, bet ir moko mažuosius atsakomybės, tinkamo elgesio su gyvūnais, bendravimo.
GIMTADIENIO PROGRAMA
  • Gimtadienio programa ideali tiems, kurie nerimauja, jog vaikai praleidžia per daug laiko virtualiame pasaulyje ir per mažai – tikrame. Labai draugiški, energingi, žaismingi, pliušinius žaislus primenantys haskiai kviečia kartu pasilinksminti bet kurio amžiaus vaikus. Pramogų saugumą užtikrina profesionalūs šunų kinkinių instruktoriai.
  • Programos metu gimtadienio „kaltininko“ laukia pažintis net su dvidešimčia įspūdingos išvaizdos ir charakterio šunų. Veislyno darbuotojai įdomiai ir suprantamai papasakoja apie smagų haskių gyvenimą ir šunų kinkinių sporto rūšis. Taip pat jie parodo tikras ekspedicines roges ir kitokią sportinę įrangą.
  • Tačiau juk žinios nėra tokios šaunios, kol vaikai patys neįsitikina jų nauda. Todėl mažieji saugiai bendrauja su šunimis, mokosi patys juos kinkyti ir leidžiasi į nepamirštamą kelionę šunų kinkiniu.Toks aktyvus poilsis – įsimintinos šventės priežastis.
INFORMACIJA
Programos trukmė 2 val.
Dalyvių amžius 4-12 m.
Renginys organizuojamas  11 val. arba 13 val.
Vaikų dalyvių skaičius iki 12.
KAINA
200 €/ 3 val.
Yra galimybė pratęsti šventę ir užsisakyti papildomą viešnagę sodyboje. Priemoka už 1 val./20 €
MAISTAS
Tortą bei savo atvežtas vaišias galite skanauti pavėsinėje o šaltuoju metu etnografinėje troboje, kur yra visi patogumai. Mielai kviečiame gaminti sodybos kepsninėje, tačiau prašome pasirūpinti vienkartiniais indais ir malkomis     
KAIP UŽSAKYTI
Jūsų patogumui dešinėje pateikiamas kalendorius, kuriame galite pasitikrinti mūsų užimtumą. Rezervacija programai patvirtinama suderinus konkretų laiką telefonu ir pervedus 30 € avansą (sąskaitos numeris nurodytas prie įmonės kontaktų).
Dėmesio! Maloniai informuojame, kad užsakymo laikas gali būti keičiamas, o avansas panaudotas kitai programai jeigu oro sąlygos yra visiškai netinkamos programai pravesti, t.y. lauke yra plikledis arba visiškai neišvažiuojami keliai.
Norite sužinoti daugiau ar užsisakyti?
Įvykių kalendorius
Gruodis 2018
Kontaktai
Mus rasite paskambinę telefonu
nuo 9 val. iki 18 val.
+370 69986767
Dovanų kuponas į pasimatymą su haskiais
Nuotykių akademija
CMS error: Could not save log information in database! ( reported by: '/home/jolanta/domains/nuotykiuakademija.lt/public_html/site/events/finish/log/action.php' on line 126 )