Vaiko gimtadienis su indėnais
Kviečiame vaikus persikelti į laukinių prerijų platybes, kur karaliauja raudonodžių gentys!
Jus pasitiks indėnų vadas "Bėgantis Vilkas," oficialiai pripažinti indėnais ir įkvėpti bendros savo genties dvasios praleisite laiką gryname ore, regioninio parko apsuptyje.
GIMTADIENIO PROGRAMA
  • Indėnus ir šunis sieja neįtikėtinai tvirta draugystė. Todėl vos atvykę vaikai supažindinami su vietoje nenustygstančiais keturkojais gyventojais – kinkomaisiais šunimis.
  • Tam, kad išties pasijustumėte indėnu, turite išsitapyti veidus indėniškais raštais bei išsirinkti genties vardą. Tik stipri gentis gali sėkmingai įveikti laukiančias užduotis: kliūčių ruožą, tradicinį futbolą, šaudymą iš lankų, spjaudyklių.
  • Jei laimėtojai nepaaiškės taikiu būdu, Indėnų vadas parodys Jums Taikos pypkę, prie kurios jau prieš daugelį amžių išsispręsdavo net didžiausi nesutarimai. 
 
INFORMACIJA
Programos vaikams trukmė 1.5 val. Viešnagė sodyboje 3 valandos su programa
Renginys organizuojamas ryte nuo 11 val. 14 val. arba 18 val.
Dalyvių amžius: 5-12 metų. Vaikų dalyvių skaičius iki 15.
MAISTAS
Tortą bei savo atvežtas vaišias galite skanauti pavėsinėje o šaltuoju metu etnografinėje troboje, kur yra visi patogumai. Mielai kviečiame gaminti sodybos kepsninėje, tačiau prašome pasirūpinti vienkartiniais indais ir malkomis. Sodyboje yra visi patogumai, geriamas vanduo.
KIEK KAINUOJA
250 Eurų
KAIP UŽSAKYTI
Jūsų patogumui dešinėje pateikiamas kalendorius, kuriame galite pasitikrinti mūsų užimtumą. Rezervacija programai patvirtinama suderinus konkretų laiką telefonu ir pervedus 30 € avansą (sąskaitos numeris nurodytas prie įmonės kontaktų).
Dėmesio! Maloniai informuojame, kad užsakymo laikas gali būti keičiamas, o avansas panaudotas kitai programai, tik jeigu oro sąlygos yra visiškai netinkamos programai pravesti, t.y. lauke labai stipriai lyja.
 
Maloniai prašome į renginį atvykti ir išvykti sutartu laiku.
 
Norite sužinoti daugiau ar užsisakyti?
Kontaktai
Mus rasite paskambinę telefonu
nuo 9 val. iki 18 val.
+370 699 86767
Pramoga į nuotykių pasaulį su haskiais
Nuotykių akademija
CMS error: Could not save log information in database! ( reported by: '/home/jolanta/domains/nuotykiuakademija.lt/public_html/site/events/finish/log/action.php' on line 126 )