Pasivažinėjimas šunų kinkiniu
 
Ar norėtumėte patirti nepakartojamą, niekam neprilygstantį, gyvenime dar nepatirtą nuotykį, kai skrieji šunų kinkiniu miško klaidžiais vingiais, kai aplink spengianti tyla ir girdėti tik vietoje nenustygstančių žydraakių keturkojų lekavimas?! Ne, į Aliaską ar Laplandiją vykti tikrai nereikės, nes beribę laisvę, neapsakomą džiaugsmą susiliejant su gamta galite patirti čia pat, Neries regioninio parko apylinkėse!

Kelionė šunų kinkiniu žavi tuo, kad ji organiškai susilieja su gamta. Šunims patinka bėgti, o žmones apima nenusakomas jausmas, kai važiuodami siaurais miškų takais, pajunta, kaip pirmasis nevaldomas jėgos proveržis virsta visų šunų bėgimu. Visi iki šiol patyrę šią įspūdingą kelionę, džiaugėsi pailsėję taip, kad nieko kito mintyse nelikdavo - nekankino jokie darbiniai ar kiti rūpesčiai, juos užplūsdavo pakylėta nuotaika ir azartas. 
 
VIETA
Mūsų sodyba yra kerinčio grožio vietoje, kur  pasišildyti prie laužo arba etnografiniame name.
Čia galėsite atsigerti stipriai sušildančios arbatos, paskanauti naminių blynų
Dėl šių priežasčių galite būti tikri, kad šunys yra draugiški, Jūsų saugumą užtikrina tikri profesionalai, o mes suteiksime niekur kitur nesiūlomas papildomas paslaugas*.

KIEK KAINUOJA
Esant sniegui kai važiuojame su rogėmis:
  • 50 eur
Be sniego kai važiuojame su vežimu:
  • 40 eur
 
KAS ĮEINA Į KAINĄ:
Pasivažinėjimas su šunų kinkiniu. Bendravimas su šunimis, apsilankymas veislyne/ arbata/ laužas
KAIP VISKAS VYKSTA
  • Šunų kinkinį valdo instruktorius. Rogėse/vežime sodinamas vienas suaugęs keleivis, arba kartu su vaiku iki 8 metų. Vyresni vaikai iki 14 metų gali važiuoti kartu.
  • Kelionės metu formuojamas vienas 5-8 šunų kinkinys.
  • Trasos ilgis gali keistis priklausomai nuo oro sąlygų.
MAISTAS
Pas mus yra galimybė užsakyti: blynus su uogienė, pietūs.
INFORMACIJA
Pramoga vyksta nuo rugsėjo iki gegužės mėn., kai oro temperatūra neviršija +17C arba vasarą nuo 19 val., kai būna vėsiau. Kai nėra sniego, važiuojame su specialiu keturračiu vežimu.

*Pas mus galėsite pasinaudoti papildomu servisu: sodyboje yra laužavietė, žaidimo aikštelė, šiltos patalpos etnografinėje troboje su visais patogumais, veikia kavinė.
 
Rezervacija pramogai patvirtinama suderinus konkretų laiką telefonu arba el paštu ir pervedus avansą (sąskaitos numeris nurodytas prie įmonės kontaktų).
Organizatoriai gali atšaukti jūsų rezervaciją jeigu trasoje yra nesaugu. (ledas)
Norite sužinoti daugiau ar užsisakyti?
Kontaktai
Mus rasite paskambinę telefonu
nuo 9 val. iki 18 val.
+370 699 86767
Nuotykių akademija
CMS error: Could not save log information in database! ( reported by: '/home/jolanta/domains/nuotykiuakademija.lt/public_html/site/events/finish/log/action.php' on line 126 )