Pasivažinėjimas šunų kinkiniu
 
Ar norėtumėte patirti nepakartojamą, niekam neprilygstantį, gyvenime dar nepatirtą nuotykį, kai skrieji šunų kinkiniu miško klaidžiais vingiais, kai aplink spengianti tyla ir girdėti tik vietoje nenustygstančių žydraakių keturkojų lekavimas?! Ne, į Aliaską ar Laplandiją vykti tikrai nereikės, nes beribę laisvę, neapsakomą džiaugsmą susiliejant su gamta galite patirti čia pat, Neries regioninio parko apylinkėse!

Kelionė šunų kinkiniu žavi tuo, kad ji organiškai susilieja su gamta. Šunims patinka bėgti, o žmones apima nenusakomas jausmas, kai važiuodami siaurais miškų takais, pajunta, kaip pirmasis nevaldomas jėgos proveržis virsta visų šunų bėgimu. Visi iki šiol patyrę šią įspūdingą kelionę, džiaugėsi pailsėję taip, kad nieko kito mintyse nelikdavo - nekankino jokie darbiniai ar kiti rūpesčiai, juos užplūsdavo pakylėta nuotaika ir azartas. 
 
VIETA
Mūsų sodyba yra kerinčio grožio vietoje, kur galima pasivažinėti upės krantu, o pasišildyti prie laužo arba etnografiniame name.
Čia galėsite atsigerti stipriai sušildančios arbatos iš katilo, paskanauti naminių blynų
Dėl šių priežasčių galite būti tikri, kad šunys yra draugiški, Jūsų saugumą užtikrina tikri profesionalai, o mes suteiksime niekur kitur nesiūlomas papildomas paslaugas*.

KIEK KAINUOJA
Pasivažinėjimas vienam asmeniui 50 EUR.
KAIP VISKAS VYKSTA
  • Trasos yra vaizdingame Neries regioniniame parke
  • Šunų kinkinį valdo instruktorius. Rogėse sodinamas vienas suaugęs keleivis.
  • Vienos kelionės metu formuojamas vienas 6-8 šunų kinkinys. 
  • Užsakant kelionę tik su grynaveisliais Sibiro haskiais priemoka – 20 Eur.
  • Trasos ilgis gali keistis priklausomai nuo oro sąlygų.
INFORMACIJA
Pramoga vyksta nuo rugsėjo iki gegužės mėn., kai oro temperatūra neviršija +17C arba vasarą nuo 19 val., kai būna vėsiau. Kai nėra sniego, važiuojame su specialiu keturračiu vežimu.
*Pas mus galėsite pasinaudoti papildomu servisu: sodyboje yra laužavietė, žaidimo aikštelė, šiltos patalpos etnografinėje troboje su visais patogumais, veikia kavinė.
 
Rezervacija pramogai patvirtinama suderinus konkretų laiką telefonu arba el paštu ir pervedus avansą (sąskaitos numeris nurodytas prie įmonės kontaktų).
Norite sužinoti daugiau ar užsisakyti?
Kontaktai
Mus rasite paskambinę telefonu
nuo 9 val. iki 18 val.
+370 699 86767
Pramoga į nuotykių pasaulį su haskiais
Nuotykių akademija
CMS error: Could not save log information in database! ( reported by: '/home/jolanta/domains/nuotykiuakademija.lt/public_html/site/events/finish/log/action.php' on line 126 )