Indėnų kaimas - puiki idėja Jūsų šventei!
Svajojate apie originalią šventę? Norite pasinerti į indėnų kultūrą, perprasti jų gyvenimo būdą? Pajuskite ryšį su gamta, pramogaukite ir mokykitės derybų meno indėnų kaime!
 
PROGRAMA
  • Verslo renginys ar asmeninė šventė indėnų kaime – puiki idėja vertinantiems naujas žinias, komandos jausmą ir pramogas. Išmintimi, glaudžiu ryšiu su gamta ir harmonija grįsta indėnų kultūra grąžina prie tikrųjų vertybių.
  • Indėnus ir šunis sieja neįtikėtinai tvirta draugystė. Todėl vos atvykę svečiai supažindinami su vietoje nenustygstančiais keturkojais gyventojais – kinkomaisiais šunimis. Jų draugiškumas, žaismingumas ir švelnumas abejingų nepalieka. Jei tik galėtų, haskiai mielai prisijungtų prie šamaniškos svečių mankštos – arba bent jau užkrėstų dalyvius nesibaigiančia energija.
  • Tam, kad išties pasijustumėte indėnu, turite išsitapyti veidus indėniškais raštais bei išsirinkti genties vardą. Tik stipri gentis gali sėkmingai įveikti laukiančias užduotis: kliūčių ruožą, tradicinį futbolą „Bizonų kiaušiniai“, šaudymą iš lankų, spjaudyklių. Programa užbaigiama viešnage indėniškoje palapinėje „tipi“, kur ne tik gaminama ant laužo ugnies ar bendraujama, bet ir surūkoma Taikos pypkė.
 

INFORMACIJA
Metų laikas: pavasaris, vasara
Programos trukmė: ~ 2,5 val.
Skirta 10-30 žmonių grupei.
KAINA
20 eur/vienam dalyviui. Sodybos- pavėsinės nuoma viena valanda 40 eur.
KAIP UŽSAKYTI
Jūsų patogumui dešinėje pateikiamas kalendorius, kuriame galite pasitikrinti mūsų užimtumą. Rezervacija programai patvirtinama suderinus konkretų laiką telefonu arba el. paštu ir pervedus 30% avansą (sąskaitos numeris nurodytas prie įmonės kontaktų).
Norite sužinoti daugiau ar užsisakyti?
Kontaktai
Mus rasite paskambinę telefonu
nuo 9 val. iki 18 val.
+370 699 86767
Pramoga į nuotykių pasaulį su haskiais
Nuotykių akademija
CMS error: Could not save log information in database! ( reported by: '/home/jolanta/domains/nuotykiuakademija.lt/public_html/site/events/finish/log/action.php' on line 126 )