"Pasiilgusiems tikrų nuotykių"- įmonių kolektyvams, šeimoms bei draugų kompanijoms
Nyki apdulkėjusio didmiesčio rutina įspraudė į kampą? Pamiršai, ką reiškia ne vien egzistuoti, bet ir gyventi? Suburk kolegas, draugus ir įkvėpk gryno, nuotykiais dvelkiančio oro!
 
PROGRAMOS APRAŠYMAS
  • Išaušo nuotykių valanda! Nesvarbu, kas esate: gamtos apsuptyje ištirpsta ribos tarp įmonės vadovų ir darbuotojų. Užduotys privers jūsų komandą panaudoti visus sumanumo, greitos reakcijos, orientacijos ir ištvermės sugebėjimus.
  • Pirmiausia susipažinsite su pašėlusiais sodybos gyventojais – kinkomais šunimis. Tuomet būsite suskirstyti į grupes. Tam, kad aptingę raumenys pasiruoštų darbui, atliksime smagius apšilimo pratimus. Gausite tik pirmąją nuorodą, o toliau viskas priklausys nuo jūsų komandos. Miško takais teks įveikti ne vieną kilometrą – painūs, kupini netikėtų kliūčių, viliote viliojančių ryžtis rizikai ir azartui. 
  • Įveikę užduotis, jėgas atgausite pramogaudami. Su Šiaurės indėnų kultūros žinovais žaisite tradicinį futbolą „Bizonų kiaušiniai“, šaudysite iš lankų, spjaudyklių. Programa užbaigiama svarbiausiu ritualu: Taikos pypkės rūkymu indėniškame būste „tipi“.
INFORMACIJA
Trukmė: 3-4 val.
Dalyvių skaičius nuo 15 iki 60.
Pasiruoškite patogią avalynę ir aprangą, nes Jūsų žygis vyks bet kokiu oru - kuo blogesniu, tuo geriau. Juk tai Nuotykių akademija! Tuo tarpu mes galime pasirūpinti vakariene bei kitais valgiais. Meniu derinamas atskirai, pagal užsakovo poreikius.
KIEK TAI KAINUOJA
45€/vienam dalyviui
KAIP UŽSAKYTI
Jūsų patogumui dešinėje pateikiamas kalendorius, kuriame galite pasitikrinti mūsų užimtumą. Rezervacija programai patvirtinama suderinus konkretų laiką telefonu arba el. paštu ir pervedus 30% avansą (sąskaitos numeris nurodytas prie įmonės kontaktų).
Norite sužinoti daugiau ar užsisakyti?
Kontaktai
Mus rasite paskambinę telefonu
nuo 9 val. iki 17 val.
+370 699 86767
Pramoga į nuotykių pasaulį su haskiais
Nuotykių akademija
CMS error: Could not save log information in database! ( reported by: '/home/jolanta/domains/nuotykiuakademija.lt/public_html/site/events/finish/log/action.php' on line 126 )