Komandos formavimo mokymas
 Mokymasis – tai patirtis. Visa kita – tik informacija. A. Einšteinas
 
 Kiekvienos įmonės sėkmė didžiąja dalimi priklauso nuo darbuotojų tarpusavio santykių, pasitikėjimo vienas kitu, nuo jų atsakingumo, profesionalumo, nuo to, kaip jie supranta ir palaiko įmonės tikslus. Mūsų parengta Komandos formavimo programa (angl. team building) yra orientuota į mokymasį, kaip siekti šių vertybių.
 Šia programa siekiama efektyvaus bendravimo ir bendradarbiavimo tarp skirtingų žmonių, jų asmenybių ugdymo, o ne fizinio pranašumo ar sporto rezultatų demonstravimo. Tai aktyvi santykių ir sąveikos tarp žmonių treniruotė, tai neįprastos situacijos, rizika, azartas, nauji pojūčiai!
 Komandos formavimo programa susideda iš žaidimų ir pratimų, kurie tampa iššūkiu jų dalyviams. Kurso teorinis pagrindas paremtas egzistenciniu grupių konsultavimo metodu, t. y. dalyviai turės:
  - būti atviri patys sau
  - praplėsti savo asmeninių perspektyvų viziją
  - išsiaiškinti, kas sudaro jų gyvenimo prasmę
mūsų mokymo programa  buvo sukurta septintajame dešimtyje JAV, kaip socialinės psichologinės reabilitacijos programa kariams, grįžusiems iš Vietnamo karo, o dabar ji nepraranda savo populariumo kaip aktyvus psichologinės treniruotės būdas suformuoti komandą-nugalėtoją.
 
 Treniravimo grupėje sudaromos sąlygos:
 - išmokti pasiekti ryškių rezultatų
 - pažadinti kolektyvo narių iniciatyvumą
 - sustiprinti jų pasitikėjimą savo jėgomis
 - sukurti pasitikėjimą vienas kitu
 - padidinti kiekvieno darbuotojo indėlį į bendrus įmonės tikslus.
 Programos metu atskleidžiamos, ugdomos ir stiprinamos pačios geriausios savybės, kokias tik turi Jūsų komandos darbuotojai. Tuo tarpu pratimų aptarimas ir rezultatų apibendrinimas padeda treniravimo grupėje įgytą praktiką pritaikyti realiame gyvenime.

INFORMACIJA
Programos kaina vienam dalyviui nuo 20 eur+PVM
Programos trukmė ~8 val.
Paprastai sudaroma 10–30 žmonių grupė.
Programa vykdoma specialiai įrengtoje miško aikštelėje Neries regioniniame parke.
Norint dalyvauti nereikia didelio pasiruošimo ir turistinės praktikos.
Garantuojamas visiškas dalyvių saugumas.
Jūsų patogumui dešinėje pateikiamas kalendorius, kuriame galite pasitikrinti mūsų užimtumą. Rezervacija programai patvirtinama suderinus konkretų laiką telefonu arba el. paštu ir pervedus 30% avansą (sąskaitos numeris nurodytas prie įmonės kontaktų).
Norite sužinoti daugiau ar užsisakyti?
Kontaktai
Mus rasite paskambinę telefonu
nuo 9 val. iki 18 val.
+370 699 86767
Pramoga į nuotykių pasaulį su haskiais
Nuotykių akademija
CMS error: Could not save log information in database! ( reported by: '/home/jolanta/domains/nuotykiuakademija.lt/public_html/site/events/finish/log/action.php' on line 126 )