Žiemos programa kolektyvams "Svečiuose pas eskimus"
Ar jau girdėjote, kad  tikros žiemos požymiai žada išlikti per visą šaltąjį sezoną? Tam, kad jokios gamtos išdaigos nebūtų baisios, Jums tiesiog privaloma susipažinti su šiaurės gyventojų gyvenimo būdu! Šios programos metu patirsite daugybę skirtingų jausmų – džiaugsmą ir baimę, laisvę ir azartą, sielos pagyvėjimą ir visišką atsipalaidavimą.
PROGRAMOS APRAŠYMAS
  • Atvykusieji į mūsų sodybą, virtusią šiaurės regiono vietove, bus svetingai pasitikti eskimų bei uodegas vizginančių haskių.
  • Kol vieni megs pažintį su mūsų augintiniais, ir o po trumpo instruktažo leisis klaidžiais miško takais kinkinio traukiamomis rogėmis, kiti dalyvaus smagioje programoje, kurioje rinks taškus už įvairių šiaurės tautų parengtų užduočių atlikimą. Po pertraukos komandos apsikeis.
  • Po kupino aktyvios veiklos bei įspūdžių pusdienio pakviesime Jus surūkyti Taikos pypkės ir pailsėti.
  • Kai lauke minusinė temperatūra - baisu iškišti nosį? „Svečiuose pas eskimus“ – tai išskirtinis renginys tiems, kuriems toks požiūris yra svetimas, o nuvalkiotos pramogos uždarose patalpose stipriai pabodusios. Neverta užsidaryti tarp keturių sienų, kai yra galimybė pasidžiaugti nuostabia gamta ir itin smagiai praleisti laiką su draugais ar kolektyvu!
VIETA 
Veiksmas vyksta mūsų sodyboje vaizdingame Neries regioniniame parke. Taip pat galime pasirūpinti nakvyne greta esančioje sodyboje bei maitinimu renginio meniu.
INFORMACIJA
Programa rengiame grupei nuo 10 dalyvių iki 20 dalyvių
Trukmė apie 2-3 val.
Mūsų sodyboje yra galimybė sušilti etnografinėje troboje, kur įrengti visi patogumai. 
MAISTAS
Po pašėlusių nuotykių gamtoje tiesiog būtina atgauti jėgas!  Kūrybingi virėjai pasirengę sušildyti jūsų komandą gardžiausiais valgiais ir gėrimais.
KIEK TAI KAINUOJA
40 eu vienam dalyviui.
KAIP UŽSAKYTI
Skambinkite mums telefonu: +37069986767
Jūsų patogumui dešinėje pateikiamas kalendorius, kuriame galite pasitikrinti mūsų užimtumą. Rezervacija programai patvirtinama suderinus konkretų laiką telefonu arba el. paštu ir pervedus avansą (sąskaitos numeris nurodytas prie įmonės kontaktų).
Norite sužinoti daugiau ar užsisakyti?
Įvykių kalendorius
Gruodis 2018
Kontaktai
Mus rasite paskambinę telefonu
nuo 9 val. iki 18 val.
+370 69986767
Dovanų kuponas į pasimatymą su haskiais
Nuotykių akademija
CMS error: Could not save log information in database! ( reported by: '/home/jolanta/domains/nuotykiuakademija.lt/public_html/site/events/finish/log/action.php' on line 126 )