Stovyklos su haskiais ir indėnais
Išskirtinė stovykla su haskiais gamtos apsuptyje

IKI SUSITIKIMŲ 2022 METAIS.


 
Stovyklos su haskiais ir indėnais metu, pakviesime vaikus persikelti į nuostabų mišką kur karaliauja šunų gentys, o gyvenimas harmonijoje su gamta keri, kelia iššūkius ir brėžia naujus tikslus. 
 
Kelionėje laike ir erdvėje vaikų laukia:
 
  • Smagūs ir originalūs užsiėmimai. Stovykloje išmoksime daugybės lauko žaidimų, kurie pareikalaus aktyvumo ir komandinio darbo. Žaisime indėnišką futbolą, šaudysime iš lankų, rungtyniausime tarpusavyje ir linksmai švęsime laimėjimus!
  • Haskių draugija ir užsiėmimai su jais. Vadas Bėgantis Vilkas savo padėjėjų būryje turi beveik 30 haskių! Tai ypatingi šunys, kurie leis su mumis dienas - pažinsime juos iš arčiau, išmoksime jais rūpintis bei bendrauti, būsime su jais kiek tik norėsime! Visgi nepamirškite, ši pažintis taps ne vien Jūsų malonumu, bet ir pareiga - sužinosite ką reiškia būti atsakingam ir rūpestingam, o užmegzta draugystė ir gauta patirtis neabejotinai išliks Jūsų atmintyje visam gyvenimuI
  •    Žygis po mišką. Dievai paskyrė mums specialiąją misiją, kurią turėsime įvykdyti. Jos metu leisimės į kelionę po tolimus kraštus ir atrasime nežinomas teritorijas, kur niekas dar nėra buvęs! Tai bus kupinas iššūkių orientacinis  žygis su šunimis, kitaip vadinamas „dogtrekingu“. 
  • Daug pramogų
    Be to, dalyvausite komandos formavimo programoje, žaisite karą, plauksite plaustais(raftingo valtimis) Nėrimi, šokiai ir linksmybės Havaiškame vakarėlyje!
Mūsų taip pat laukia pažintiniai žygiai Neries regioniniame parke, ekstremalus naktinis žygis, vakaronės prie laužo ir kelios staigmenos, kurias kol kas pasilaikysime paslaptyje :) 
 
Kainą sudaro programa : veikla su šunimis, dogtrekkingas, plaukimas Nerimi raftingo valtimis, naktinis kinas, ekstremalus žygis, Havaiškas vakarėlis, žaidimai su Indėnais, Indėniško vardo įteikimo ceremonija. Ir dar daug visko...
Maitinimas 4 kartus per dieną, sveikas maistas, pagamintas mūsų virėjų.
Vaikai miega name su visais patogumais ant čiužinių su savo miegmaišiais.
 
Nuolatiniams stovyklos dalyviams bei vienos šeimos nariams nuolaida
 
Registracija į stovyklą vyksta el. paštu info@nuotykiuakademija.lt
Dalyvavimo patvirtinimas avansas.
Norite sužinoti daugiau ar užsisakyti?
Įvykių kalendorius
Gruodis 2021
Kontaktai
Mus rasite paskambinę telefonu
nuo 9 val. iki 17 val.
+370 699 86767
Pramoga į nuotykių pasaulį su haskiais
Nuotykių akademija
CMS error: Could not save log information in database! ( reported by: '/home/jolanta/domains/nuotykiuakademija.lt/public_html/site/events/finish/log/action.php' on line 126 )