Stovyklos su haskiais ir indėnais
Išskirtinė stovykla su haskiais gamtos apsuptyje

STOVYKLOS 2024

Registracija prasidėjo!

I pamaina birželio 23 d.- 29 d. 8-11 m.
 
II pamaina liepos 7 d.- liepos 13 d. 12-15 m.
 
III pamaina liepos 21 d.- liepos 29 d. 9-13 m.
 
IV pamaina rugpjūčio 4 d. – rugpjūčio 10 d. 9-13 m.
 
Stovyklos su haskiais metu, pakviesime vaikus persikelti į nuostabų mišką kur karaliauja šunų gentys, o gyvenimas harmonijoje su gamta keri, kelia iššūkius ir brėžia naujus tikslus. 
Kelionėje laike ir erdvėje vaikų laukia:
 
  • Smagūs ir originalūs užsiėmimai. Stovykloje išmoksime daugybės lauko žaidimų, kurie pareikalaus aktyvumo ir komandinio darbo. Žaisime indėnišką futbolą, šaudysime iš lankų, rungtyniausime tarpusavyje ir linksmai švęsime laimėjimus!
  • Haskių draugija ir užsiėmimai su jais. Vadas Bėgantis Vilkas savo padėjėjų būryje turi beveik 30 haskių! Tai ypatingi šunys, kurie leis su mumis dienas - pažinsime juos iš arčiau, išmoksime jais rūpintis bei bendrauti! Visgi nepamirškite, ši pažintis taps ne vien Jūsų malonumu, bet ir pareiga - sužinosite ką reiškia būti atsakingam ir rūpestingam, o užmegzta draugystė ir gauta patirtis neabejotinai išliks Jūsų atmintyje visam gyvenimui.
  •  Žygis po mišką. Tai bus kupinas iššūkių orientacinis  žygis su šunimis, kitaip vadinamas „dogtrekingu“. 
  • Daug pramogų
    Be to, dalyvausite komandos formavimo programoje, žaisite karą, plauksite plaustais(raftingo valtimis ) Nėrimi, šokiai ir linksmybės Havajietiškame vakarėlyje!
Mūsų taip pat laukia pažintiniai žygiai Neries regioniniame parke, ekstremalus naktinis žygis, vakaronės prie laužo ir kelios staigmenos, kurias kol kas pasilaikysime paslaptyje :) 
 
Stovyklos kaina 380 eur
Stovyklos trukmė 7 d.
 
Nuolatiniams stovyklos dalyviams bei vienos šeimos nariams suteiksime 20 eurų nuolaidą. Nuolaidos taikomos iki birželio 1 dienos.
 
Kainą sudaro programa : veikla su šunimis, dogtrekkingas, plaukimas Nerimi raftingo valtimis, naktinis kinas, ekstremalus žygis, Havajietiškas vakarėlis, Indėniško vardo įteikimo ceremonija. Ir dar daug visko...
Maitinimas 4,5 kartus per dieną, tradicinis sveikas maistas, pagamintas mūsų virėjų.
Vaikai miega name su visais patogumais ant čiužinių su savo miegmaišiais.
 
Registracija į stovyklą : https://www.huskyvillage.lt/
Dalyvavimo patvirtinimas avansas 100 Eur.
Norite sužinoti daugiau ar užsisakyti?
Kontaktai
Mus rasite paskambinę telefonu
nuo 9 val. iki 17 val.
+370 699 86767
Pramoga į nuotykių pasaulį su haskiais
Nuotykių akademija
CMS error: Could not save log information in database! ( reported by: '/home/jolanta/domains/nuotykiuakademija.lt/public_html/site/events/finish/log/action.php' on line 126 )