Stovyklos su haskiais ir indėnais
Išskirtinė stovykla su haskiais ir indėnais gamtos apsuptyje
 
2019 vietų jau neturime:-( Laukiame jūsų kitais metais!
Stovyklos su haskiais ir indėnais metu, pakviesime vaikus persikelti į nuostabų mišką kur karaliauja šunų gentys, o gyvenimas harmonijoje su gamta keri, kelia iššūkius ir brėžia naujus tikslus. 
 
Kelionėje laike ir erdvėje vaikų laukia:
 
  • Smagūs ir originalūs užsiėmimai. Stovykloje išmoksime daugybės lauko žaidimų, kurie pareikalaus aktyvumo ir komandinio darbo. Žaisime indėnišką futbolą, šaudysime iš lankų ir spjaudyklių, rungtyniausime tarpusavyje ir linksmai švęsime laimėjimus!
  • Haskių draugija ir užsiėmimai su jais. Vadas Bėgantis Vilkas savo padėjėjų būryje turi beveik 30 haskių! Tai ypatingi šunys, kurie leis su mumis dienas - pažinsime juos iš arčiau, išmoksime jais rūpintis bei bendrauti, būsime su jais kiek tik norėsime! Visgi nepamirškite, ši pažintis taps ne vien Jūsų malonumu, bet ir pareiga - sužinosite ką reiškia būti atsakingam ir rūpestingam, o užmegzta draugystė ir gauta patirtis neabejotinai išliks Jūsų atmintyje visam gyvenimui!
  •  Pasiruošimas šunų kinkinių varžyboms. Ar žinojote, kad Jūsų naujieji draugai haskiai yra šunų kinkinių čempionai? Stovyklos metu susipažinsite su „profesine“ jų kasdienybe – sužinosite viską apie šunų kinkinių sportą, kinkimo meną, dalyvausite haskių treniruotėse ir galiausiai patys važiuosite haskių kinkiniais!
  •    Žygis po mišką. Dievai paskyrė mums specialiąją misiją, kurią turėsime įvykdyti. Jos metu leisimės į kelionę po tolimus kraštus ir atrasime nežinomas teritorijas, kur niekas dar nėra buvęs! Tai bus kupinas iššūkių orientacinis  žygis su šunimis, kitaip vadinamas „dogtrekingu“. 
  • Daug pramogų
    Be to, dalyvausite komandos formavimo programoje, žaisite karą, plauksite plaustais(raftingo valtimis) Nėrimi, šokiai ir linksmybės Havaiškame vakarėlyje!
Mūsų taip pat laukia pažintiniai žygiai Neries regioniniame parke, ekstremalus naktinis žygis, vakaronės prie laužo ir kelios staigmenos, kurias kol kas pasilaikysime paslaptyje :) 
 
Kainą sudaro programa : veikla su šunimis, pasivažinėjimas kinkiniu, dogtrekkingas, plaukimas Nerimi raftingo valtimis, naktinis kinas, ektremalus žygis, Havaiškas vakarėlis, žaidimai su Indėnais, Indėniško vardo įteikimo ceremonija. Ir dar daug visko...
Maitinimas 4 kartus per dieną, sveikas maistas, pagamintas mūsų virėjų.
Vaikai miega name su visais patogumais ant čiūžinių su savo miegmaišiais. Arba palapinėje.
Stovyklos tipas: turistinė.
Norite sužinoti daugiau ar užsisakyti?
Kontaktai
Mus rasite paskambinę telefonu
nuo 9 val. iki 18 val.
+370 655 58 666
Pramoga į nuotykių pasaulį su haskiais
Nuotykių akademija
CMS error: Could not save log information in database! ( reported by: '/home/jolanta/domains/nuotykiuakademija.lt/public_html/site/events/finish/log/action.php' on line 126 )