Stovyklos su haskiais ir indėnais
Išskirtinė stovykla su haskiais ir indėnais gamtos apsuptyje

2021 METŲ STOVYKLOSE

LAISVŲ VIETŲ NETURIME.


I PAMAINA
Birželio 27d.- liepos 2d.
dalyvių amžius 8-11 metų
( Vietų nėra)

II PAMAINA
Liepos 11d.- liepos 16 d. (su dviračiais)
dalyvių amžius 13-17 metų
vietų nėra
 
III PAMAINA
Liepos 18d.- liepos 23d.
dalyvių amžius 9-12 metų
Vietų nėra
 
IV PAMAINA
Liepos 25d.- liepos 30d.
dalyvių amžius 10-14 metų
vietų neturime
 
V PAMAINA
Rugpjūčio 8d.-rugpjūčio 13d.
dalyvių amžius 8-11 metų
vietų neturime
 
VI PAMAINA
Rugpjūčio 15d.-rugpjūčio 20d.
dalyvių amžius 9-13 metų
vietų nėra
 
Stovyklos su haskiais ir indėnais metu, pakviesime vaikus persikelti į nuostabų mišką kur karaliauja šunų gentys, o gyvenimas harmonijoje su gamta keri, kelia iššūkius ir brėžia naujus tikslus. 
 
Kelionėje laike ir erdvėje vaikų laukia:
 
  • Smagūs ir originalūs užsiėmimai. Stovykloje išmoksime daugybės lauko žaidimų, kurie pareikalaus aktyvumo ir komandinio darbo. Žaisime indėnišką futbolą, šaudysime iš lankų, rungtyniausime tarpusavyje ir linksmai švęsime laimėjimus!
  • Haskių draugija ir užsiėmimai su jais. Vadas Bėgantis Vilkas savo padėjėjų būryje turi beveik 30 haskių! Tai ypatingi šunys, kurie leis su mumis dienas - pažinsime juos iš arčiau, išmoksime jais rūpintis bei bendrauti, būsime su jais kiek tik norėsime! Visgi nepamirškite, ši pažintis taps ne vien Jūsų malonumu, bet ir pareiga - sužinosite ką reiškia būti atsakingam ir rūpestingam, o užmegzta draugystė ir gauta patirtis neabejotinai išliks Jūsų atmintyje visam gyvenimui!
  •  Pasiruošimas šunų kinkinių varžyboms. Ar žinojote, kad Jūsų naujieji draugai haskiai yra šunų kinkinių čempionai? Stovyklos metu susipažinsite su „profesine“ jų kasdienybe – sužinosite viską apie šunų kinkinių sportą, kinkimo meną.
  •    Žygis po mišką. Dievai paskyrė mums specialiąją misiją, kurią turėsime įvykdyti. Jos metu leisimės į kelionę po tolimus kraštus ir atrasime nežinomas teritorijas, kur niekas dar nėra buvęs! Tai bus kupinas iššūkių orientacinis  žygis su šunimis, kitaip vadinamas „dogtrekingu“. 
  • Daug pramogų
    Be to, dalyvausite komandos formavimo programoje, žaisite karą, plauksite plaustais(raftingo valtimis) Nėrimi, šokiai ir linksmybės Havaiškame vakarėlyje!
Mūsų taip pat laukia pažintiniai žygiai Neries regioniniame parke, ekstremalus naktinis žygis, vakaronės prie laužo ir kelios staigmenos, kurias kol kas pasilaikysime paslaptyje :) 
 
Kainą sudaro programa : veikla su šunimis, dogtrekkingas, plaukimas Nerimi raftingo valtimis, naktinis kinas, ekstremalus žygis, Havaiškas vakarėlis, žaidimai su Indėnais, Indėniško vardo įteikimo ceremonija. Ir dar daug visko...
Maitinimas 4 kartus per dieną, sveikas maistas, pagamintas mūsų virėjų.
Vaikai miega name su visais patogumais ant čiužinių su savo miegmaišiais.
Stovyklos kaina 270 eur.
Nuolatiniams stovyklos dalyviams bei vienos šeimos nariams kaina 260 eur.
 
Registracija į stovyklą vyksta el. paštu info@nuotykiuakademija.lt
Dalyvavimo patvirtinimas avansas 50 eur.
Norite sužinoti daugiau ar užsisakyti?
Įvykių kalendorius
Birželis 2021
Kontaktai
Mus rasite paskambinę telefonu
nuo 9 val. iki 18 val.
+370 699 86767
Pramoga į nuotykių pasaulį su haskiais
Nuotykių akademija
CMS error: Could not save log information in database! ( reported by: '/home/jolanta/domains/nuotykiuakademija.lt/public_html/site/events/finish/log/action.php' on line 126 )