Atsiliepimai
2017-06-09
Norime padėkoti už labai gražią šventę, kuri paliko daug gerų emocijų
ir nuotaikų. Dukra savo gimtadienį apibūdino trim žodžiais
"gimtadienis buvo dieviškas".
Sėkmės vykdant savo veiklą. Labai smagu, kad Jūsų veikla leidžia
patirti naujų nuotykių.
 
2016-05-01
Didelis AČIŪ už patirtus nuostabius įspūdžius gegužės 1-ąją, kai lankėmės pas Jus ir Jūsų nuostabiuosius šuniukus. Aš labai bijau šunų, tai buvimas pas Jus, buvo didžioji "terapija" nuo šunų baimės, nieko nebijojau. Visa šeima jautėme Jūsų rūpestingumą ir nuoširdumą, gera aura toje aplinkoje... O haskės Kajos "paskolinimas" pasivaikščiojimui", leido pasimėgauti "žmogaus draugo" kompanija. Kaip nuostabu, kad patikėjote ją mums. O dar "šunų kinkinys" sustiprino emocinę būseną... Buvimas pas Jus "nepakartojamas".
 
2017-04-12
Nuoširdžiausia padėka už neišdildomus įspūdžius sodybos šeimininkams ir jų augintiniams! Savaitgaly šventėme dukros gimtadienį ir visi likome labai patenkinti. Ačiū!!! Rekomenduoju visiems apsilankyti! Šeimininkai labai svetingi ir geri žmonės, o jų augintiniai suteikia tiek džiaugsmo ir teigiamų emocijų... Būtinai apsilankysime dar! :)
 
2017-03-06
Laba diena, vakar buvau kažkur pasakoje:)....tiek sodybos seimininkai ,tiek šunys įkvepia naujam gyvenimui:) ACIU DIDELIS jei rasiu kaip iki JUSU davaziuoti būtinai dar syk apsilankysiu:)
 
2017-02-22
Mieli „ Nuotykių akademijos“ šeimininkai, Jolanta ir Hubertai, tik dabar, praėjus kelioms dienelėms po švęsto gimtadienio pas Jus, atsitokėjus nuo patirtų gerų emocijų galiu pasakyti : Jūs, Jūsų šuniukai ir Jūsų visa komanda nuostabi. Visi kartu sukūrėte fantastišką atsipalaidavimo , o tuo pačiu ir beprotiško užimtumo programą, kuria likome sužavėti- nepajutom kaip prabėgo 3 val. pas Jus svečiuose. Matyti kad dirbate profesionalai ir labai mylite tai ką darote. Linkiu, kad į Jūsų sodybą patektų tik geri žmonės, ir aplenktų ją pikti lankytojai, kad nesugriautų puikios auros. ....tariame JUMS didelį ir nuoširdų AČIŪ , už suteiktas džiugias  Išlikite tokie paprasti, mieli ir nešantys gėrį kitiems...Jakimirkas  Su pagarba Rita iš Panevėžio
2017 m. sausio 28d.
Man labai patiko sunys jie tokie mieli ir viskas man ten labai patiko ir as dar sugrisiu
 
Karolina
 
2017 m. sausio 25d.
Vakar buvom sveciuose pas haskius ir ju seimininkus.Visiems labai i patiko. Ir maziems, ir dideliems.. :) Esame labai patenkinti, pilni geru emociju ir prisiminimu. Labai Jums dekui.
 
UAB "Baltesa"
 
2012 m. sausio 15 d.
Laaaabai smagi svente!!! Puikus sunys!!! Draugiski zmones!!! Dekojame ir dar sugrisime!!! :)
 
Karina
 
2017 m. gruodžio 13 d.
Огромное спасибо, за отличное настроение которое Вы и Ваши чудо собаки подарили мне и моей девушке!  
 
Pavel
 
2017 m. lapkričio 27 d.
Viena įsimintiniausių dienų šiais metais.ačiū. ačiū,kad sukūrėte tai,ko nebuvo ir ko taip reikėjo.
 
Mantė Blažienė
 
2017 m. rugpjūčio 15 d.
Laba diena,
svente buvo kupina maloniu ispudziu visiems - ir vaikams, ir suaugusiems. Vaikai labiausiai dziaugesi suniukais, tie, kurie nedalyvavo zaidimuose nesitrauke nuo mazuju haskiu, o didesnieji aktyviai dalyvavo zaidme.
Dar karta noretume padekoti uz nuosirdu priemima, rupesti vaiku svente ir dovanotais ispudziais. Tikimes sugrizti ziema.
Aciu.

Su nuosirdziausiais linkejimais,
Agne
 
2017 m. rugpjūčio 12 d. 
Vieta nuostabi! Laika praleidome puikiai. Vaikai laimingi! Teveliai ne mažiau laimingi,  nesitikėjome, kad taip busim itraukti i žaidimus su vaikais.
Buvom sužavėti seimininkais, kurie perteike savo ramybe, atsipalaidavimą, sukure nepaprasta nuotaika.
Jubiliatas pasakė“ nuo šiol, mama, visus mano gimtadienius švęsim tik pas indėnus“.
Išvažiavome būdami tikri, kad dar tikrai grisime.
Aciu!!!

Pagarbiai,
Evelina
 
2017 rugpjūčio 8d.
Vaikams įspūdžiai neišdildomi :-)
Kai kurie iš vaikų nei valgyt, nei gert nenorėjo – kad tik greičiau vėl eiti
žaisti :-)
Šuniukai – nuostabūs: ir vaikai , ir tėvai liko sužavėti :-)
Dalia S.
201m. liepos 27d.
Vaikams labai patiko, pilni įspūdžių. Labai AČIŪ.
Pagarbiai Vida Grašiuvienė
 
2017m. liepos 11 d.
Labai dėkojame Jums už nuostabią vasaros stovyklą vaikams. Nuostabūs vadovai, įdomios veiklos, šaunūs augintiniai. Ačiū už natūralumą, kurio taip maža mus supančioje aplinkoje. Vaikai grįžo patenkinti, pilni įspūdžių. Labai labai AČIŪ. Linkime Jums sėkmės ir neišblėstančios energijos!
Airina Lakavičiūtė 
 
2017m. birželio 7d.
Laba diena, parvykome gerai, tikrai labai patiko, po Vilnių vaikščiodami tą dieną privargome, o nuotykių akademijoje tiesiog atsigavome, šiandien visi šypsosi, tikrai gavom kažkokios geros energijos užtaisą. Jau pasakiau kolegoms, kad rudenį vyktų tuo pačiu maršrutu. Be galo svetinga aplinka, gera aura ir šeimininkai nuostabūs. Ačiū. 
Gražina
 
2017m. gegežės 15d.
Ačiū JUMS, Ačiū ponams Jolantai ir Hubertui už smagų pasibuvimą sodyboje už
išradingus žaidimus ir nuostabius Haskius, Dėkojame Jiems už kantrybę ir
suteiktą galimybę lig soties džiaugtis gamtos teikiamais malonumais.
Labiausia vaikams norisi sugrįžti, mums taip pat...

Ačiū su geriausiais linkėjimais
Nijole ir visa KO.
 
2017m. gegužės 7d.
Esam nerealiai laimingi, kad šį penktadienį teko atvykti į Jūsų kaimą ir puikiai praleisti laiką! Ačiū už grožį, jaukumą, šypsenas, gerą energiją. Puikiai praleidome laiką ir tikime, kad ne paskutinį kartą ;) AČIŪ
UAB "Vandens projektai" 
 
2017m. sausio 26d.
Birutė Gusienė:
Labai ačiū už šventę[sausio 9d].Mano vaikai ir anūkai dar iki dabar pasakojasi vieni kitiems įspūdžius iš gimtadienio.tokio netradicinio ir įdomaus gimtadienio dar nebuvo.Ačiū Jums dar kartą ir visi linkime nepailsti nenusivilti,kad viskas jums klotųsi kuo puikiausiai.Sėkmės ir iki kitų susitikimų.
 
2017m. sausio 17d.
Daiva Bartusevičiūtė, UAB "ZigZag Travel" rinkodaros vadovė:
Viso kolektyvo vardu dar kartą dėkojame už nuostabią pramogą ir indėlį į visą mūsų be galo šaunų savaitgalį :) Visi labai labai laimingi :) 
 
2017m. sausio 16d.
Vaida:
Tai buvo pati geriausia Kalėdų senelio dovana man :) Ačiū už nuostabų žiemos savaitgalį.
 
Jolanta ir Hubertas sukūrė vietą, iš kurios grįžti laisvas ir geras. Vita

2010 - ųjų gegužį atradom užburiančią vietą...miškų gilumoj, saulės spindulių apsupty, pačių gražiausių mėlynų akių dėmesy, nuostabių žmonių globoj...šis savaitgalis dėka Jūsų, Jolanta, Hubertai, Simba, Tesa, Alexai ir visi kiti mažiausieji, geriausieji, mums tapo pačiu gražiausiu šių metų nuotykiu....linkime Jums likti visada tokiems mylintiems, mylimiems, kūrybingiems...puoselėkite savo užburiančius namus...ačiū už šį savaitgalį...Živilė, Almantas, Ignė, Rūra, Jūratė , Emilis, Jurgita...(mes pas Jus užsuksim arbatos... ;)

Mieli Jolanta ir Hubertai,
Visos šeimos vardu noriu Jums padėkoti už nuostabią popietę praleistą drauge su Jumis. Jūsų šuneliai fantastiški !!! Tai komplimentas Jums :)
Tik pabuvę pas Jus galime įsivaizduoti, kiek darbo reikia įdėti, kad prižiūrėti ir suvaldyti tokį būrį smarkuolių...
Pasivažinėjimas kinkiniu visai mūsų šeimai paliko neišdildomą įspūdį. Skrieti su vėju snieguotais miško takeliais haskiais kinkytomis rogėmis - jau yra nepaprasta. Bet iš tiesų gavome kur kas daugiau nei buvo žadėta:
vaizdinga aplinka, betarpiškas bendravimas, o kur dar neįprastas pasivažinėjimas džipu:))).Visą likusią dienos dalį dalijomės įspūdžiais, o vakare žiūrėjome laidą per Lietuvos ryto televiziją. Varare atsigulusi miegoti, niekaip negalėjau užmigti, užsimerkiu - o akyse voljeruose nenustygstantys haskiai. Jie tikra energetinė bomba. Dar niekada neteko matyti tokio būrio draugiškai nusiteikusių keturkojų.
Laikas su Jumis prabėgo akimirksniu, bet patirti įspūdžiai liks ilgam.
Vaikai jau svajoja apie vasarą, kada galėtų atvažiuoti pas Jus į indėnų kaimelį :)
Dar kartą ačiū Jums už viską,
geriausi linkėjimai,
Ugnė, Martynas, Arvydas, Nora

Misis Lietuva projekto dalyvė Olivija:

Nekantriai laukiau kito filmavimo. Rengėjai mus perspėjo,kad visą dieną praleisime lauke. Pataria šiltai apsirengti,pasiimti šiltų gėrimų,užkandžių. Tad suprantu,kad laukia,kažkas ypatingo. Mintyse kirba mintis,kad turbūt slidinėsime,o gal sužaisime sniego karą. :)
Pagaliau išaušo ilgai laukta diena. Susiruošiu, apsirengiu šilčiausius rūbus ir išvykstu į nurodytą vietą. Susitinkame visi sutartoje vietoje. Merginos spėlioja,kas mūsų laukia. Važiuojame gražiu ,apsnigtu mišku ir anksčiau kirbėjusi mintis vėl sugrįžta,bet staiga už vieno posūkio pamatome sodybą ir mus pasitinka šunų lojimas. Negaliu patikėti savo akimis.Pirmoji, man šovusi mintis buvo,nejaugi važinėsimės su šunų kinkiniu,ar taip gali būti. Žiūrėdavau filmus, kai važinėdavosi su šiais ypatingais sniego šunimis ir visad pagalvodavau,kaip norėčiau ir aš tai pabandyti. Ir dabar priešais save matau juos.
Imu džiūgauti ir nekantrauti. Įdėmiai klausau,kaip sodybos šeimininkas aiškina mums, kaip valdyti roges. Atveda pirmuosius haskius,padedu juos išlaikyti kinkinyje. Nuostabūs šunys,jų akys,tiesiog nepakartojamos. Nuo pat pirmojo žvilgsnio jie užkariauja mano širdį.
Aš jau rogėse,pradedam,važiuoti. TAI NEPAKARTOJAMA!!!!Skriejame sniegu. Tiesiog neapsakomas jausmas. Sustabdau roges,mergina važiavusi su manimi išlipa,ir staiga kinkinys pajuda,nors ir buvau nuspaudusi stabdžius,šunys nesunkiai pradeda gan greitai tempti roges. Rėkiu-stop,bet šiek tiek sulėtinę ,jie vėl pasileidžia bėgti. Širdis plaka,kaip pašėlusi,prisiminu,kad šeimininkas,kelis kartus pasakė,kad jokiu būdu nepaleisti rogių,tad įsitveriu dar stipriau,ir vis jiems rėkiu, STOP. Pagaliau,kinkinys sustoja,pribėgęs šeimininkas,manęs pasiteirauja,ar aš gyva ir ar viskas man gerai, atsakau,kad viskas,gerai. Jaučiu mane užplūdusi adrenaliną ir kad noriu dar kartą važiuoti. Ir mano noras išsipildo :) Išgirstu klausimą,kas nori važiuoti kinkiniu viena,atsakau,kad noriu aš.
Skriedama sniegu,pamatau,kad rogės ima slysti į dešinėje pusėje esančią pusnį,prisimenu,kaip mums aiškino,kad į priekį pastačius kairiąją koją ir ją truputį sulenkus pasuksim roges į kairę. Pabandau ir jos pasisuką. Man pavyko!!!Mane apėmė euforija. Tai nuostabu, tiesiog neįtikėtina. Sustojam ir nenorom užleidžiu roges kitai dalyvei. Mane taip sužavėjo,kad norėjau dar ir dar važiuoti,skrieti sniegu.
Šnekučiuojuosi su šeimininkais. Jie pastebi,kad esu labai susižavėjusi, ir pasako:„Viskas prarijai „bakteriją“. Taip, aš ją prarijau,šie šunys ir šis važinėjimasis pavergė mano širdį. Pasakiau,kad būtinai čia dar grįšiu,net pasisiūlau įsidarbinti pas juos :) Nepamenu, kada paskutinį kartą buvau apimta tokių jausmų. Grįžau namo,o emocijos dar tokios stiprios ir jaučiu beprotišką troškimą, grįžti. Eidama į šį konkursą,net nenumaniau,kad čia patirsiu tokių išgyvenimų,tai nepakartojama! Ši diena, mano atminty, išliks visam gyvenimui.
Nuoširdžiai,Olivija

Laba diena,
Jau savaite praleke nuo pasivazinejimo sunu kinkiniais, o mes vis dar dziaugiames puikiai praleista sestadienio popiete, gera nuotaika ir linksmomis nuotraukomis. Po pasivazinejimo grizome visi vakaroti namo, tai, is tiesu, dar labai ilgai dalinomes ispudziais ir gaila buvo is esmes vienintelio dalyko – kad per greitai viskas praleke ir, atrodo, kad mes tik sapnavome. Nors kai kurios draugems buvo gaila ir dar vieno dalyko – kad vargsai suneliai taip sunkiai mus visus per sniega turejo tampyti ir turbut labai pavargo. Dar karta noriu Jums padekoti uz ideja, uz tai, ka Jus darote, uz galimybe kitaip svesti sventes, pagaliau uz tai, kad kai kas pamate ir suprato, kad ziema taip pat yra puikus metas pabuti gamtoje, o ne vien siltai tupeti namuose, na ar paciu geriausiu atveju nueiti i kina. Sekmes Jums ir Jusu augintiniams.
Linkejimai,Brigita

Jolanta ir Hubertai,
ačiū už nuostabiausią dieną mūsų gyvenime.Tik dabar nusileidome ant žemės.Pas Jus iš tikrųju-tikrų tikriausias rojus..Taip šilta ir gera,taip sava ir miela,tiek tikrų,nesuvaidintų emocijų,jėgos,ramybės ir kantrybės gavom iš jūsų augintinių.Mano dukra Giedrė nenustoja džiūgauti,gavusi pačią geriausią pasaulyje kalėdinę dovaną.Ko gero šiandien nepavyks užmigti-per daug teigiamų emocijų...,ir net kalbėti nesinori,kad kitos mintys neištrintų tik prieš keletą valandą regėtų vaizdų.Dar kartą dėkojame,kad Jūs esate. Pačių geriausių švenčių,geriausių startų jums ir jūsų augintiniams.
Kristina ir Giedrė.

Visų dalyvavusių ir vadovo vardu, pats didžiausias AČIŪ už puikią programą. Tiek daug gerų emocijų, įspūdžių dar nebuvome patyrę. Kuo geriausi atsiliepimai iš kiekvieno darbuotojo. Aš to dar nebuvau mačiusi, bet nežiūrint į nuovargį, vakare ir kitą dieną žmonių akys švytėjo nuo patirtų emocijų. Dar ir dabar dalinamės tomis akimirkomis ir ilgai nepamiršime. Esate labai šilti žmonės, tą pajuto visi dalyviai. Kaip sakė vienas kolega ir kam pritarė visi: pasijutome kaip atvažiavę pas savus. Ačiū už rūpestį ir nuoširdumą. Jūs atiduodate žmonėms daugiau nei kad telpa į žodžius profesionaliai atliktas darbas. Tai vieta, kur norisi dar kartą sugrįžti ir viską patirti dar ir dar kartą.
Kalnas ačiū nuo visų mūsų dalyvavusių darbuotojų iš „Transimeksos“ , „Vilniaus Trasimeksos“ , „Šiaulių kranų“, „Specializuoto transporto“ , OOO „Transimeksa“, Maskva, SIA „Transimex“, Latvija.
Didelis AČIŪ sakau ir aš, buvo labai malonu ir paprasta su jumis bendrauti. Nuovargis praeina, o patirti įspūdžiai, išgyventos akimirkos išliks ilgam.
Daiva

Norime padekoti Jums, Hubertui ir sauniai Jusu komandai uz nuostabiai praleista sestadieni, uz gera nuotaika ir emocijas, uz nepakartojamus ispudzius. Aciu, kad auginate ir duodate galimybe Lietuvos zmonems susipazinti su tokiais puikiais, gerais sunimis.Sekmes Jums visiems.Tikiuosi dar susitiksime.
Su pagarba Daiva. UAB "Gyd.Bružienė ir kolegos"
 
Kontaktai
Mus rasite paskambinę telefonu
nuo 9 val. iki 17 val.
+370 699 86767
Pramoga į nuotykių pasaulį su haskiais
Nuotykių akademija
CMS error: Could not save log information in database! ( reported by: '/home/jolanta/domains/nuotykiuakademija.lt/public_html/site/events/finish/log/action.php' on line 126 )