Mergvakaris
 
Ieškančioms originalios idėjos smagiam ir nuotykių kupinam mergvakariui!
 
Siūlome scenarijų, kurio dalyvės pasijaus tikromis indėnėmis – savarankiškomis, veikliomis ir kažkiek laukinėmis... :) Būsimoji nuotaka išgyvens tikrus išbandymus gelbėdama pagrobtą mylimąjį, o kaip atpildas už ištvermę ir užsispyrimą atsipalaiduos geriausių draugių bei žavingų mėlynakių haskių draugijoje ir nepaprastai gražios, spalvingos indėnų kultūros apsuptyje.
 
Programoje numatyta:
  • Pažintis su žaviaisiais haskiais, fotosesija ( jūsų fotografas-mūsų haskiai)
  • Priesaika 8 metrų aukštyje ir šuolis su alpininstine sauga
  • Apsilankymas indėnų kaime
  • Šaudymas iš lanko ir indėniškų spjaudukų 
  • Ritualinis Taikos pypkės rūkymas 
Dalyvių skaičius: nuo 8 iki 15
Trukmė: apie 2 val.
Kaina: 17€/vienai dalyvei
 
 
Mergvakaris Haskių kaime– tai puikus pasirinkimas norint surengti originalų ir, svarbiausia, tikrą mergvakarį! Būsimoji nuotaka ne tik patirs smagiausią gyvenime nuotykį, bet ir pajaus šios šventės dvasią bei išskirtinumą!
 
Jūsų patogumui dešinėje pateikiamas kalendorius, kuriame galite pasitikrinti mūsų užimtumą. Rezervacija programai patvirtinama suderinus konkretų laiką telefonu arba el. paštu ir pervedus 20€ avansą (sąskaitos numeris nurodytas prie įmonės kontaktų). Avansas negrąžinamas.
Norite sužinoti daugiau ar užsisakyti?
Kontaktai
Mus rasite paskambinę telefonu
nuo 9 val. iki 18 val.
+370 699 86767
Pramoga į nuotykių pasaulį su haskiais
Nuotykių akademija
CMS error: Could not save log information in database! ( reported by: '/home/jolanta/domains/nuotykiuakademija.lt/public_html/site/events/finish/log/action.php' on line 126 )