Dovanų kuponas į pasimatymą su haskiais

Pramoga (ang.) Husky fitness – tai pasiūlymas skirtas šeimoms ir draugų kompanijoms, norinčioms pailsėti ir aktyviai praleisti laiką, poroms - išsiilgusioms romantiškų akimirkų kartu ir vienišiems, ieškantiems atgaivos sielai – juk šuo yra geriausias žmogaus draugas! Tiems, kas dievina šunis, bet patys niekada negalėjo jų laikyti, galiausiai tiems, kas žavisi tokia išskirtine šunų veisle, kaip haskiai!

Siūlome Jums:
  • Apsilankymą haskių veislyne;
  • Žygį su pakinkytais šunimis regioninio parko pažintiniais takais, trasos ilgis: 3 km.,6 km. arba 12 km.
  • Bendravimą su šunimis ir jų šeimininkais, kurie mielai papasakos Jums kuo savitas haskių gyvenimas, ką reiškia gyventi su dideliu jų būriu miško glūdumoje ir kas yra šunų kinkinių sportas
  • Galimybę pasinaudoti sodyboje esančia pavėsine ir kepsnine;

Kiekvienas svečias išsiveš suvenyrinę dovanėlę.

Tik su šiuo kuponu galėsite už žemesnę kainą užsisakyti pasivažinėjimą šunų kinkiniu.
Kaina suaugusiam – 15€, vaikui - 6€. Važiuojama specialiu keturračiu. O norinčius paiškylauti, pasigaminti maisto ant ugnies, prašome informuoti apie tai iš anksto.* pasivažinėjimas šiltuoju metu įmanomas kai oro temperatūra neviršiją +12 C.
 
Kuponas užsakomas bet kuriuo metu, o ir pristatymo laukti ar pašto dėžutės tikrinti nereikės, nes išsiunčiame jį el. paštu ir Jūs patys bet kada galite kuponą išsispausdinti!
 
Patogu, universalu, paprasta! ;) 
 
Norėdami užsisakyti, vadovaukitės Kontaktų skiltyje nurodytomis instrukcijomis. Galite užsisakyti elektroninį kupono variantą, kurį galėsite atsispausdinti savarankiškai.
 
Dovanų kuponas yra skirtas vienam arba dviems asmenims, taip pat šeimoms. Su juo galioja ypatingai geros kainos: vienam 10 €,  dviems 20 €. Šeimai 30€. Trukmė apie 1 val.
 
Sezonas: pavasaris,vasara,ruduo.
Įrodyta! Laikas,praleistas su šunimis, praskaidrina niūriausią dieną ir pakrauna teigiamos energijos!
Kontaktai
Mus rasite paskambinę telefonu
nuo 9 val. iki 18 val.
+370 69986767
Dovanų kuponas į pasimatymą su haskiais
Nuotykių akademija
CMS error: Could not save log information in database! ( reported by: '/home/jolanta/domains/nuotykiuakademija.lt/public_html/site/events/finish/log/action.php' on line 126 )