Ekspedicija 30-5-9
Jaučiate, kad miesto mūrai ne tik paslėpė platų dangų, bet ir ėmė slėgti? Semkitės išminties iš indėnų! Išbandykite jėgas nuotykių kupinoje ekspedicijoje, atgimkite iš naujo.
 
Programa
  • Ar pamenate, kaip siūbuoja žolynai, kaip užburia harmoningas upės čiurlenimas, kaip kvepia gamtoje gamintas maistas? Traukiniui dundant 30 ar 40 km atsisveikinkite su didmiesčių nuovargiu ir pasikliaukite instinktais! Jūsų laukia nauji įspūdžiai! Miško glūdumoje nuo miestų triukšmo pasislėpęs indėnų kaimas – tobula vieta jėgų išbandymui.
  • Kelionė į laisvę prasideda, išlipus iš traukinio miško stotelėje. Čia laukia patyręs instruktorius, kuris duos pirmąsias ekspedicijos nuorodas. Tik pasitikėdami komandos nariais, galite įveikti kliūtis, laukiančias 5 km ilgio pažintiniuose regioninio parko takuose. Išmėginus sumanumą ir humoro jausmą teks nuplaukti dar 9 km baidarėmis, plaustais. (kitas variantas orientacinis žygis )Jėgų suteiks ne tik nepakartojamas kraštovaizdis, bet ir gardūs garuojantys pietūs.
  • Pasiekę didįjį tikslą, atsipalaiduosite žaisdami tradicinį Šiaurės indėnų futbolą „Bizonų kiaušiniai“, šaudydami iš lankų, spjaudyklių. Programa užbaigiama svarbiausiu ritualu: Taikos pypkės rūkymu indėniškame būste „tipi“.
INFORMACIJA
KAINA:      orientacinis žygis 3,5 km + baidares nuo 45 Eur+ PVM/dalyviui
                orientacinis žygis 6 km + Indėniški žaidimai 25Eur+PVM/dalyviui, poilsis sodyboje.
               
 
Programa skiriama: Įmonių kolektyvams ir draugų kompanijoms nuo 15 žm.
Pradžia: Iš Vilniaus 11:40 val. arba iš Kauno 12.01 val.
Trukmė: 6 val.
Programa rengiama: nuo balandžio iki lapkričio mėn.
Rekomenduojama apranga: rekomenduojame vilkėti patogius, judesių nevaržančius drabužius, avėti sportinę avalynę, turėti atsarginę sausų kojinių porą.
MAISTAS· esame pasiruošę sudaryti meniu pagal jūsų pageidavimus. Maistu vakare galite pasirūpinti ir patys: mielai kviečiame gaminti sodybos nuomojamoje kepsninėje, o skanauti pavėsinėje.
 
Jūsų patogumui dešinėje pateikiamas kalendorius, kuriame galite pasitikrinti mūsų užimtumą. Rezervacija programai patvirtinama suderinus konkretų laiką telefonu arba el. paštu ir pervedus 30% avansą (sąskaitos numeris nurodytas prie įmonės kontaktų).
Norite sužinoti daugiau ar užsisakyti?
Kontaktai
Mus rasite paskambinę telefonu
nuo 9 val. iki 17 val.
+370 699 86767
Pramoga į nuotykių pasaulį su haskiais
Nuotykių akademija
CMS error: Could not save log information in database! ( reported by: '/home/jolanta/domains/nuotykiuakademija.lt/public_html/site/events/finish/log/action.php' on line 126 )