Į nuotykių pasaulį su haskiais! ♥
Tai – ideali pramoga šeimai. Haskiai – draugiškumo, energingumo ir švelnumo įsikūnijimas. Atvykusiųjų laukia pažintis su šunimis, kelionė pažintiniais takais ir poilsis sodyboje.
 
PROGRAMOS APRAŠAS
 
Nesenkančia energija trykštantys haskiai praskaidrina net ir niūriausią dieną. Svečių dėmesio laukia 30 šunų, dievinančių kinkinių sportą. Žydraakiai, nenuilstantys keturkojai nuotykių parko gyventojai džiaugiasi ir porų, ir pavienių, mažų ir didelių kompanija.
 
Veislyno svečiai turi unikalią galimybę sužinoti apie haskių gyvenimą, jų pomėgius. Ekskursijos metu veisyklos darbuotojai pasakoja apie kinkinių sportą ir tam idealiai tinkančius šunų charakterius. Beje, rudenį ir pavasarį tokią pramogą už žemesnę kainą galima išmėginti patiems. Svečių taip pat laukia ir smagus žygis pažintiniais takais. Neries regioninio parko grožis, matomas žingsniuojant 3-5 km ilgio trasa su haskiais – smagiausia programos dalis.
 
 
INFORMACIJA
Kaina: 20 eur. Vienam dalyviui. Užsakant du bilietus vaikams pramoga nemokamai.
 
Trukmė: 1.5 val.
Dalyvių skaičius: 2-4 žmonės.
Metų laikas: pavasaris, vasara, ruduo. Žemos metu pramoga nevykdoma.
Apranga:rekomenduojame vilkėti judesių nevaržančius drabužius, avėti patogią avalynę
 
*Yra galimybė papildomai užsisakyti pasivažinėjimą haskių kinkiniu.Kaina 40 eur.
 
Norite sužinoti daugiau ar užsisakyti?
Kontaktai
Mus rasite paskambinę telefonu
nuo 9 val. iki 17 val.
+370 699 86767
Pramoga į nuotykių pasaulį su haskiais
Nuotykių akademija
CMS error: Could not save log information in database! ( reported by: '/home/jolanta/domains/nuotykiuakademija.lt/public_html/site/events/finish/log/action.php' on line 126 )