Išleistuvės Indėnų kaime su haskiais
Programa Indėnų kaime – tai išskirtinė galimybė kartu su draugais pasijausti tikrais indėnais, susipažinti su jų draugais haskiais.
 
PROGRAMOS APRAŠYMAS
  • Tam, kad išties pasijustumėte indėnu, turite išsitapyti veidus indėniškais raštais bei išsirinkti genties vardą. Tik stipri gentis gali sėkmingai įveikti laukiančias užduotis: indėniškos estafetės, tradicinį žaidimą „Bizonų tempimas“, šaudymą iš lankų. Programa užbaigiama viešnage indėniškoje palapinėje „tipi“, kur yra atliekamas šamaniškas ritualas.
  • Sodyboje vaikų laukia ekskursija į haskių veislyną, šunų vedžiojimas ir bendravimas su haskiais.
INFORMACIJA
 
Programos vaikams trukmė: 2 val.
Programa skirta vaikams nuo 6 iki 14 metų.
Dalyvių skaičius: nuo 20 iki 25 vaikų.
Renginys organizuojamas 10 val.,15 val.
KIEK KAINUOJA
  • Ekskursijos kaina vienam vaikui 15 eurų (kai važiuoja vaikai be tėvų)
  • Šventė su tėvais: programa +laikas piknikui pavėsinėje. Kaina 590 eurų. Viešnagė sodyboje kartu su programa 4 val. Programoje dalyvauja visi vaikai kurie atvyksta kartu su grupe.
MAISTAS
Savo atsivežtas vaišes galite skanauti pavėsinėje.Vietos užteks visiems: pavėsinės lauke talpina iki 60 svečių. Mielai kviečiame gaminti sodybos kepsninėje, tačiau prašome pasirūpinti vienkartiniais indais ir malkomis.
 
Rezervacija programai patvirtinama suderinus konkretų laiką telefonu arba el. Paštu. Užsakymo garantija yra sumokėtas 50 eurų avansas. Jūsų patogumui dešinėje pateikiamas kalendorius, kuriame galite pasitikrinti mūsų užimtumą
PASTABOS
Maloniai prašome į renginį atvykti ir išvykti sutartu laiku. AČIŪ
Savo augintinių į mūsų sodybą prašome nevežti.
Lankytojus kviečiame susipažinti su sodybos taisyklėmis.
 
 
 
Norite sužinoti daugiau ar užsisakyti?
Kontaktai
Mus rasite paskambinę telefonu
nuo 9 val. iki 17 val.
+370 699 86767
Pramoga į nuotykių pasaulį su haskiais
Nuotykių akademija
CMS error: Could not save log information in database! ( reported by: '/home/jolanta/domains/nuotykiuakademija.lt/public_html/site/events/finish/log/action.php' on line 126 )