Išleistuvės Indėnų kaime
Programa Indėnų kaime – tai išskirtinė galimybė kartu su draugais pasijausti tikrais indėnais, susipažinti su jų papročiais ir kasdienybės ypatybėmis.
 
PROGRAMOS APRAŠYMAS
  • Tam, kad išties pasijustumėte indėnu, turite išsitapyti veidus indėniškais raštais bei išsirinkti genties vardą. Tik stipri gentis gali sėkmingai įveikti laukiančias užduotis: indėniškos estafetės, tradicinį žaidimą „Bizonų tempimas“, šaudymą iš lankų arba spjaudyklių. Programa užbaigiama viešnage indėniškoje palapinėje „tipi“, kur yra atliekamas šamaniškas ritualas.
  • Sodyboje vaikų laukia ekskursija į haskių veislyną.
INFORMACIJA
Naujausia informacija. Nuo birželio galime organizuoti renginį iki 100 dalyvių.
Programos vaikams trukmė: 2 val.
Programa skirta vaikams nuo 6 iki 14 metų.
Dalyvių skaičius: nuo 20 iki 60 vaikų.
Renginys organizuojamas 10 val.,13 val.,15 val. arba 17 val.
KIEK KAINUOJA
  • Ekskursijos kaina vienam vaikui 11 € (kai važiuoja vaikai be tėvų)
  • Šventė su tėvais: programa +laikas piknikui pavėsinėje. Kaina 450 €. Viešnagė sodyboje kartu su programa 4 val. Programoje dalyvauja visi vaikai kurie atvyksta kartu su grupe.
MAISTAS
Savo atvežtas vaišias galite skanauti pavėsinėje.Vietos užteks visiems: pavėsinės lauke talpina iki 60 svečių. Mielai kviečiame gaminti sodybos kepsninėje, tačiau prašome pasirūpinti vienkartiniais indais ir malkomis.
 
Rezervacija programai patvirtinama suderinus konkretų laiką telefonu arba el. Paštu. Užsakymo garantija yra sumokėtas 50 eu avansas. Jūsų patogumui dešinėje pateikiamas kalendorius, kuriame galite pasitikrinti mūsų užimtumą
 
Maloniai prašome į renginį atvykti ir išvykti sutartu laiku. AČIŪ
 
 
Norite sužinoti daugiau ar užsisakyti?
Kontaktai
Mus rasite paskambinę telefonu
nuo 9 val. iki 18 val.
+370 699 86767
Pramoga į nuotykių pasaulį su haskiais
Nuotykių akademija
CMS error: Could not save log information in database! ( reported by: '/home/jolanta/domains/nuotykiuakademija.lt/public_html/site/events/finish/log/action.php' on line 126 )