Pristatome Jums dogoterapiją - visiškai naują paslaugą Lietuvoje!
 Dogoterapija - tai pagalbinis neįgaliųjų vaikų gydymo ir reabilitacijos procesas, kuriame dalyvauja atitinkamai apmokyti šunys. Jos esmė yra neįgaliojo kontaktas su gyvūnu-terapeutu, o pagrindinis tikslas – visapusiškas globotinio vystymasis.
 Dogoterapijos užsiėmimų metu atliekama daugybė įvairių pratimų ir žaidimų, skirtų vaikų intelekto srities plėtojimui. Jų pagalba siekiama išvystyti geresnį dėmesio koncentravimą, tobulinti kalbėjimą, įtakoti pažinimo funkcijas, skatinti uoslės, regos, klausos bei lietimo pojūčius. Kontakto su šunimi dėka, neįgalusis pradeda labiau pasitikėti savimi, geriau jaustis jį supančioje aplinkoje, lengviau mezga socialinius ryšius ir greičiau, paprasčiau susiranda draugų.
 Iki šiol ši terapijos forma buvo plačiai paplitusi tik užsienyje, tačiau džiaugiamės, kad diplomuoti dogoterapijos specialistai savo veiklą pradeda ir Lietuvoje. Daugiau informacijos šia tema rasite adresu www.hobidog.lt.
Kontaktai
Mus rasite paskambinę telefonu
nuo 9 val. iki 18 val.
+370 699 86767
Pramoga į nuotykių pasaulį su haskiais
Nuotykių akademija
CMS error: Could not save log information in database! ( reported by: '/home/jolanta/domains/nuotykiuakademija.lt/public_html/site/events/finish/log/action.php' on line 126 )