NUOTYKIŲ AKADEMIJA

PRAMOGOS SUAUGUSIEMS

Pasivažinėjimas šunų kinkiniu

Ar norėtumėte patirti nepakartojamą, niekam neprilygstantį, gyvenime dar nepatirtą nuotykį, kai skrieji šunų kinkiniu miško klaidžiais vingiais, kai aplink spengianti tyla ir girdėti tik vietoje nenustygstančių žydraakių keturkojų lekavimas?! Ne, į Aliaską ar Laplandiją vykti tikrai nereikės, nes beribę laisvę, neapsakomą džiaugsmą susiliejant su gamta galite patirti čia pat, Neries regioninio parko apylinkėse!

Kelionė šunų kinkiniu žavi tuo, kad ji organiškai susilieja su gamta. Šunims patinka bėgti, o žmones apima nenusakomas jausmas, kai važiuodami siaurais miškų takais, pajunta, kaip pirmasis nevaldomas jėgos proveržis virsta visų šunų bėgimu. Visi iki šiol patyrę šią įspūdingą kelionę, džiaugėsi pailsėję taip, kad nieko kito mintyse nelikdavo – nekankino jokie darbiniai ar kiti rūpesčiai, juos užplūsdavo pakylėta nuotaika ir azartas.

Vieta

Kas įeina į paslaugą

Kaip viskas vyksta?

Informacija

Pramoga vyksta nuo rugsėjo iki gegužės mėn., kai oro temperatūra neviršija +17C arba vasarą nuo 19 val., kai būna vėsiau. Kai nėra sniego, važiuojame su specialiu keturračiu vežimu.

Galėsite pasinaudoti papildomu servisu: sodyboje yra laužavietė, žaidimo aikštelė, šiltos patalpos etnografinėje troboje su visais patogumais.

Organizatoriai gali atšaukti jūsų rezervaciją jeigu trasoje yra nesaugu. (ledas)

"Pasiilgusiems tikrų nuotykių" įmonių kolektyvams, šeimoms bei draugų kompanijoms

Nyki apdulkėjusio didmiesčio rutina įspraudė į kampą? Pamiršai, ką reiškia ne vien egzistuoti, bet ir gyventi? Suburk kolegas, draugus ir įkvėpk gryno, nuotykiais dvelkiančio oro!

Kelionė šunų kinkiniu žavi tuo, kad ji organiškai susilieja su gamta. Šunims patinka bėgti, o žmones apima nenusakomas jausmas, kai važiuodami siaurais miškų takais, pajunta, kaip pirmasis nevaldomas jėgos proveržis virsta visų šunų bėgimu. Visi iki šiol patyrę šią įspūdingą kelionę, džiaugėsi pailsėję taip, kad nieko kito mintyse nelikdavo – nekankino jokie darbiniai ar kiti rūpesčiai, juos užplūsdavo pakylėta nuotaika ir azartas.

Programos aprašymas

Išaušo nuotykių valanda! Nesvarbu, kas esate: gamtos apsuptyje ištirpsta ribos tarp įmonės vadovų ir darbuotojų. Užduotys privers jūsų komandą panaudoti visus sumanumo, greitos reakcijos, orientacijos ir ištvermės sugebėjimus.

Pirmiausia susipažinsite su pašėlusiais sodybos gyventojais – kinkomais šunimis. Tuomet būsite suskirstyti į grupes. Tam, kad aptingę raumenys pasiruoštų darbui, atliksime smagius apšilimo pratimus. Gausite tik pirmąją nuorodą, o toliau viskas priklausys nuo jūsų komandos. Miško takais teks įveikti ne vieną kilometrą – painūs, kupini netikėtų kliūčių, viliote viliojančių ryžtis rizikai ir azartui.

Įveikę užduotis, jėgas atgausite pramogaudami. Su Šiaurės indėnų kultūros žinovais žaisite tradicinį futbolą „Bizonų kiaušiniai“, šaudysite iš lankų, spjaudyklių. Programa užbaigiama svarbiausiu ritualu: Taikos pypkės rūkymu indėniškame būste „tipi“.

Informacija

Pasiruoškite patogią avalynę ir aprangą, nes Jūsų žygis vyks bet kokiu oru – kuo blogesniu, tuo geriau. Juk tai Nuotykių akademija! Tuo tarpu mes galime pasirūpinti vakariene bei kitais valgiais. Meniu derinamas atskirai, pagal užsakovo poreikius.

Ekspedicija 30-5-9

Jaučiate, kad miesto mūrai ne tik paslėpė platų dangų, bet ir ėmė slėgti? Semkitės išminties iš indėnų! Išbandykite jėgas nuotykių kupinoje ekspedicijoje, atgimkite iš naujo.

Ekspedicijos programa

Ar pamenate, kaip siūbuoja žolynai, kaip užburia harmoningas upės čiurlenimas, kaip kvepia gamtoje gamintas maistas? Traukiniui dundant 30 ar 40 km atsisveikinkite su didmiesčių nuovargiu ir pasikliaukite instinktais! Jūsų laukia nauji įspūdžiai! Miško glūdumoje nuo miestų triukšmo pasislėpęs indėnų kaimas – tobula vieta jėgų išbandymui.

Kelionė į laisvę prasideda, išlipus iš traukinio miško stotelėje. Čia laukia patyręs instruktorius, kuris duos pirmąsias ekspedicijos nuorodas. Tik pasitikėdami komandos nariais, galite įveikti kliūtis, laukiančias 5 km ilgio pažintiniuose regioninio parko takuose. Išmėginus sumanumą ir humoro jausmą teks nuplaukti dar 9 km baidarėmis, plaustais. (kitas variantas orientacinis žygis )Jėgų suteiks ne tik nepakartojamas kraštovaizdis, bet ir gardūs garuojantys pietūs.

Pasiekę didįjį tikslą, atsipalaiduosite žaisdami tradicinį Šiaurės indėnų futbolą „Bizonų kiaušiniai“, šaudydami iš lankų, spjaudyklių. Programa užbaigiama svarbiausiu ritualu: Taikos pypkės rūkymu indėniškame būste „tipi“.

Informacija

Rekomenduojame vilkėti patogius, judesių nevaržančius drabužius, avėti sportinę avalynę, turėti atsarginę sausų kojinių porą.

Maistas

Esame pasiruošę sudaryti meniu pagal jūsų pageidavimus. Maistu vakare galite pasirūpinti ir patys: mielai kviečiame gaminti sodybos nuomojamoje kepsninėje, o skanauti pavėsinėje.

Į nuotykių pasaulį su haskiais!

Tai – ideali pramoga šeimai. Haskiai – draugiškumo, energingumo ir švelnumo įsikūnijimas. Atvykusiųjų laukia pažintis su šunimis, kelionė pažintiniais takais ir poilsis sodyboje.

Programa

Nesenkančia energija trykštantys haskiai praskaidrina net ir niūriausią dieną. Svečių dėmesio laukia 30 šunų, dievinančių kinkinių sportą. Žydraakiai, nenuilstantys keturkojai nuotykių parko gyventojai džiaugiasi ir porų, ir pavienių, mažų ir didelių kompanija.

Veislyno svečiai turi unikalią galimybę sužinoti apie haskių gyvenimą, jų pomėgius. Ekskursijos metu veisyklos darbuotojai pasakoja apie kinkinių sportą ir tam idealiai tinkančius šunų charakterius. Beje, rudenį ir pavasarį tokią pramogą už žemesnę kainą galima išmėginti patiems. Svečių taip pat laukia ir smagus žygis pažintiniais takais. Neries regioninio parko grožis, matomas žingsniuojant 3-5 km ilgio trasa su haskiais – smagiausia programos dalis.

Informacija

*Yra galimybė papildomai užsisakyti pasivažinėjimą haskių kinkiniu. Kaina 40 eur.
Scroll to Top