NUOTYKIŲ AKADEMIJA

SODYBA

Autentiška sodyba – įsimintinam jūsų poilsiui

Ei, poilsiautojai! Ar žinojote, kad šauni aplinka – puikios savijautos šaltinis! Įsikurkite autentiškoje, net 1923-uosius metus menančioje sodyboje pačiame Neries regioniniame parke. Apie Neries regioninį parką plačiau galite pasiskaityti https://neriesparkas.lt

Jūsų laukia Neries ir pušyno apgaubtas Žalgirio kaimelis, kurio trobos iki šiol kūrenamos krosnimis, o vanduo semiamas iš šulinių. Senovinėje sodyboje iš naujo atrandamas gamtos žavesys. Jei trokštate patys išmėginti jėgas maisto gamyboje, jūsų laukia patogios kepsninės ir visi būtini indai bei įrankiai: grotelės, iešmai, katilai, keptuvės. Tai – puiki galimybė paskanauti savo paruošto maisto ir pratęsti dieną žavingoje gamtos apsuptyje. Palepintas ir jėgų kupinas kūnas – pasirengęs naujiems nuotykiams ir iššūkiams!

Vietos užteks visiems: pavėsinės lauke talpina iki 60 svečių. Atvykti į sodybą paprasta: nuo parko pažintinio tako reikia įveikti paskutiniuosius 2 km. Nuo Vilniaus mus skiria 37, Kauno – 70, Kernavės, Trakų – 20, Vievio – vos 12 km. Sodyboje yra geriamas vanduo ir visi patogumai.

Taisyklės lankytojams

Informuojame, kad nesilaikant taisyklių, UAB Nuotykių akademija neatsako už pasekmes. Vaikams nesilaikant taisyklių visa atsakomybė tenka juos lydintiems asmenims. UAB Nuotykių akademija nėra atsakinga už žalos atsiradimą ir atlyginimą, kuri kilo dėl taisyklių nesilaikymo ar netinkamo laikymosi, asmens neatsargaus ar pavojingo elgesio.
Scroll to Top