NUOTYKIŲ AKADEMIJA

PRAMOGOS VAIKAMS SU HASKIAIS

Vaiko gimtadienis gamtoje su haskiais

Haskiai – geriausi vaikų draugai. Programos metu jie ne tik aktyviai ir linksmai pramogauja gamtoje, bet ir moko mažuosius atsakomybės, tinkamo elgesio su gyvūnais, bendravimo.

Gimtadienio programa

Gimtadienio programa ideali tiems, kurie nerimauja, jog vaikai praleidžia per daug laiko virtualiame pasaulyje ir per mažai – tikrame. Labai draugiški, energingi, žaismingi, pliušinius žaislus primenantys haskiai kviečia kartu pasilinksminti bet kurio amžiaus vaikus. Pramogų saugumą užtikrina profesionalūs šunų kinkinių instruktoriai.

Programos metu gimtadienio „kaltininko“ laukia pažintis net su dvidešimčia įspūdingos išvaizdos ir charakterio šunų. Veislyno darbuotojai įdomiai ir suprantamai papasakoja apie smagų haskių gyvenimą ir šunų kinkinių sporto rūšis. Taip pat jie parodo tikras ekspedicines roges ir kitokią sportinę įrangą.

Tačiau juk žinios nėra tokios šaunios, kol vaikai patys neįsitikina jų nauda. Todėl mažieji saugiai bendrauja su šunimis, mokosi patys juos kinkyti ir leidžiasi į nepamirštamą kelionę šunų kinkiniu.Toks aktyvus poilsis – įsimintinos šventės priežastis.

Informacija

Maistas

Tortą bei savo atsivežtas vaišes galite skanauti pavėsinėje o šaltuoju metu etnografinėje troboje, kur yra visi patogumai. Mielai kviečiame gaminti sodybos kepsninėje, tačiau prašome pasirūpinti vienkartiniais indais ir malkomis. Sodyboje yra visi patogumai, geriamas vanduo. Virdulys.

Svarbu žinoti

Edukacinė ekskursija su haskiais

Kviečiame vaikus aplankyti didžiausią Lietuvoje haskių ir kinkomų šunų veislyną!

Viešnagė pas haskius – tai ne tik puikus būdas išmokti elgtis su šunimis, aktyviai praleisti laiką gamtoje, bet ir patirti dar nepatirta! Haskių kaime Jūsų laukia pažintinė programa, kurios metu:

Svarbu žinoti

Išleistuvės indėnų kaime

Programa Indėnų kaime – tai išskirtinė galimybė kartu su draugais pasijausti tikrais indėnais, susipažinti su jų draugais haskiais.

Išleistuvių programa

Tam, kad išties pasijustumėte indėnu, turite išsitapyti veidus indėniškais raštais bei išsirinkti genties vardą. Tik stipri gentis gali sėkmingai įveikti laukiančias užduotis: indėniškos estafetės, tradicinį žaidimą „Bizonų tempimas“, šaudymą iš lankų. Programa užbaigiama viešnage indėniškoje palapinėje „tipi“, kur yra atliekamas šamaniškas ritualas.

Sodyboje vaikų laukia ekskursija į haskių veislyną, šunų vedžiojimas ir bendravimas su haskiais.

Informacija

Maistas

Savo atsivežtas vaišes galite skanauti pavėsinėje. Vietos užteks visiems: pavėsinės lauke talpina iki 60 svečių. Mielai kviečiame gaminti sodybos kepsninėje, tačiau prašome pasirūpinti vienkartiniais indais ir malkomis.

Kalėdinė programa su haskiais

Informacija

Moksleivius priimame tik šiokiadieniais. Programa skirta I-IV klasių vaikams. Dalyvių grupė iki 25 vaikų.
* Yra galimybė užsakyti naminius blynus su uogienė porcijos kaina: 3,5 eur.
* Šventė su tėveliais 590 eur. vaikų dalyvių skaičius iki 30. Amžius iki 12 metų.
* Dovanėlės atsivežate savo.

Vieta

Programa vyksta sodyboje su visais patogumais. Vaikai programos metu galės sušilti senovinėje troboje prie krosnies arba lauke prie laužo.
Nors esame numatę sąlygas pasišildyti, nepamirškite pasirūpinti šilta apranga – šiltos kojinės, pirštinės ir kepurės yra būtinos! Atsarginė kojinių pora taip pat gali labai praversti.

Svarbu žinoti

Maloniai informuojame, kad užsakymo laikas gali būti keičiamas, o avansas panaudotas kitai programai, jeigu oro sąlygos yra visiškai netinkamos programai pravesti, t.y. lauke yra plikledis arba neišvažiuojami keliai. Pretenzijos dėl neįvykusios programos nepriimamos.
Scroll to Top